EN|RU|UK
 Київські новини
  14799  54

 Містобудівна комісія Київради терміново збирається через зміни реконструкції театру на Андріївському узвозі

Заступник голови комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування Олександр Харченко скликає засідання комісії, щоб розглянути питання нової будівлі театру на Андріївському узвозі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Харченко заявив: "Ангар на Андріївському узвозі...

До мене, як заступника голови комісії Київради з питань містобудування, архітектури й землекористування, звернулись кияни з вимогою невідкладно втрутитись у ситуацію навколо спорудження незрозумілої "потвори" на Андріївському узвозі: Київського драматичного академічного театру на Подолі.

Я сам не вірив, що комусь прийде в голову дозволити збудувати "таке" в серці , візитівці столиці! Тож, поїхав особисто... Побачив і жахнувся!

Я дійсно, як і більшість киян, не архітектор, не проектант. Але я маю принаймні загальне уявлення про гармонію, про відповідність споруди "загальному архітектурному ансамблю"...

Хотілось кричати: "Люди добрі, усі хто це замовляв, проектував, погоджував, надавав дозволи, Ви взагалі адекватні???"

Зараз же ініціативою проведення невідкладного засідання нашої постійної комісіі, на яку викличемо всі причетні структури виконавчої влади столиці. Хтось має відповісти за потвору в серці Києва!

Хоч у нас і не було заплановано засідання постійної комісії, вважаю за необхідне зібратись для розгляду виключно одного питання - будівництва цієї потвори.

Прошу колег зібратись післязавтра, в середу, 30.11.2016 року о 10:00 для заслуховування звітів виконавчих органів щодо законності й адекватності спорудження "такої краси" на Андріївському узвозі".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n416925
VEhrNGRrdzVRM2N3V1VSU2FHUkhWekJaVEZGMFpFTTJNRmxNVW1jNVIwRXdURUk0TUZsRVVYUmtRell3VERkUmRtUkhRakJaVEZKblRrZEVNRXh5VW1oMFIxY3dXVGs0TUZsTVVYUmtRM2N3V1V4U1owaDZVVzEwUXpRd1dtWlJjM1JIUVRCTVJGRjBUa04zWms1RFVUQk1NMUYwVGtkQk1GcGlVbXc1UTNrd1dVaFNhazVETmpCTWFsRjFVMFJTWnpsRE16Qk1URkpzZEVNeg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору