EN|RU|UK
 Політика України
  2054  34

 Transparency International закликав НАЗК прискорити підготовку документів для перевірки декларацій

Transparency International закликає Національне агентство з протидії корупції (НАЗК) і Міністерство юстиції якомога швидше розробити і прийняти документи, необхідні для старту перевірки декларацій чиновників і моніторингу їх способу життя.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Дзеркало Тижня, про це повідомляють на сайті організації.

"Нещодавно Мін'юст відмовив НАЗК у державній реєстрації документів, покликаних регулювати перевірку декларацій і стилю життя е-декларантів. Ідеться про порядок проведення контролю та повної перевірки декларацій та здійснення моніторингу способу життя посадових осіб. Реєстрація цих нормативно-правових актів є необхідною умовою для старту НАЗК повних перевірок декларацій та моніторингу способу життя топ-чиновників. На жаль, Мін'юст визнав такі документи неякісними", - зазначається на сайті Transparency International.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мін'юст забракував розроблені НАЗК порядки перевірки електронних декларацій і моніторингу способу життя чиновників

На думку міжнародної структури, нові затверджені Національним агентством порядки повинні відповідати чинному законодавству та узгоджуватися з раніше прийнятими актами НАЗК і принципами його функціонування.

Зокрема, має бути встановлено механізм перевірки достовірності інформації з відкритих джерел, вдосконалено понятійний апарат, визначено зміст і межі предметів повної перевірки і моніторингу способу життя. Також повинні встановлюватися вимоги до висновку за результатами такої перевірки.

"Transparency International Україна" закликає всі зацікавлені сторони докласти максимум зусиль до того, щоб нові порядки встановлювали чітке регулювання механізмів контролю та повної перевірки декларацій та моніторингу способу життя, а порушники не змогли уникнути притягнення до відповідальності", - повідомляється на сайті організації.

Також читайте: Transparency International Україна проведе семінар із використання сучасних технологій для обробки даних
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416932
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhSVFJGRjBUa014TUV4eVVYVTVRM2N3V1VSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0ZaSVNtaGliazUzV1ZoS2JHSnRUalZKUld4MVpFZFdlV0p0UmpCaFZ6bDFXVmQ0T0RCS2VsSnNkRU01U2psSFR6QlpTRkpuYm5wUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору