EN|RU|UK
 Політика України
  6099  48
Матеріали за темою:

 "Україні має бути зрозумілим європейський шлях, а ми пропонуємо, але не даємо", - євродепутат про безвізовий режим

Європа обманює себе і Україну щодо безвізового режиму.

Про це в ефірі 112 Україна заявив депутат Європейського парламенту від Литви Петрас Ауштрявічус, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, вимоги України щодо безвізового рішення обґрунтовані, а ЄС не виконав свою домашню роботу.


"Уся ця гра навколо безвізового режиму з Україною була в бюрократичному руслі. Відбувалася боротьба між інституціями: парламент, рада, комісія. Вона ще не закінчилася. Але потім у цю гру включилися вже політичні інтереси, політичні інтереси національних країн. Наскільки мені відомо, Франція залишається невирішеним питанням. Країна, яка зараз у передвиборчий період. Усі сторони бояться, що в якомусь сенсі питання про безвізовий режим з Україною може вплинути на результати виборів у Франції, так що тепер є цей фактор. Для мене цього достатньо, щоб сказати, що Європа просто обманює себе і Україну. Вона чинить найгіршим чином, вона не дотримується курсу критеріїв, тобто, що зроблено, то треба визнати, вона створює нові перешкоди, і це, по-моєму, створює велику політичну невизначеність у країні. Україні потрібна стабільність, Україні має бути зрозумілим європейський шлях, а ми пропонуємо, але не даємо , - заявив євродепутат.

Він вважає ситуацію політичним обманом.


"Після Франції будуть вибори в Німеччині, потім ще в інших країнах. Я за те, щоб вирішити все за найкоротший час, але відповіді в Раді Європи. Пан Туск повинен говорити з керівниками країн, має надати їм достатньо доказів і аргументів. Я сподіваюся, що в парламенті ми будемо об'єднані і єдині з цього питання, хоча це важко, знайдуться ті, хто почне спекулювати такими політичними обставинами. Хоча, якщо питати моїх колег із різних країн, ви почуєте різні відповіді. Але це просто спроба ховатися за Україною і виставляти її як щось таке, що ми не можемо подолати. Я за те, щоб керівництво України говорило чітко, що вимоги України повністю обґрунтовані, це Європа не зробила свою домашню роботу. Потрібно двосторонню багатосторонню дипломатію тепер особливо розвивати. Після зустрічі перших осіб України і ЄС пан Туск говорив, але у нього була "езоповська" мова. Він шкодував, що не може запропонувати остаточні папери, але нічого не сказав, що буде в майбутньому. Так що це найгірше, коли людині кажуть іти, але не говорять напрямок. Я думаю, що це політичний обман, і ця невизначеність вдарить по самій Європі. Якщо ми так визначаємо свої відносини з нашими сусідами, це прийде до нас назад додому", - додав Ауштрявічюс.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n416978
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1TDFGdmRFZEVNRmxJVVhWdWVsRnJUa2RFTUZscVVtZDBSMEV3VEZoUmMzUkhWekJaWmxKbk9VZENTVTVEWmpCWkwxSm5kRWRCTUV4RVVtZFRPSFl3VEVoUmRHUkRNekJNVEZKc2RFTXpNRXczVVhOMFF6UXdUR3RuTUZsRVVYUmtRekl3VEdwUmRraDZVV2hPUTNrd1dVUlJkblJETmpCTU4xRjJUa2RYTUZsSVVteDBSMUJtVGtORk1FeE1VbWRPUXlzd1dVaFJkblJIVHpCTVpEZ3dTVlJSYzNSSFFUQk1OMUYyT1VOM01GbEVVWFU1UTNjd1RIcFJkR1JET1RCWlNUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору