EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  23012  143

 "Ми зможемо продавати наші літаки тоді, коли самі на них будемо літати", - Гройсман. ВIДЕО

Україні потрібно розвивати виробництво власних пасажирських літаків і збільшувати внутрішнє авіасполучення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив під час візиту на авіаконцерн "Антонов".
...
"Україна має все, щоб з нуля будувати літаки, які мають попит у світі. Але, на жаль, з тих чи інших причин розвиток "Антонова" стримували, а інші авіабудівні компанії розвивалися в цьому сегменті. Зокрема, і російські компанії. Наше завдання сьогодні - розвинути наші можливості", - зазначив прем'єр.

Він наголосив на важливості місця, яке авіабудування може посісти в розвитку економіки України.

"Важливо, щоб ми знайшли фінансову підтримку. Сьогодні я проводитиму нараду, на якій буде вирішено, які механізми фінансування можуть бути задіяні для того, щоб ми підняли в повітря українські літаки. У нас сьогодні пасажиропотік у країні зростає приблизно на 30%. Але ми бачимо, що літаків нашого виробництва одиниці", - додав він.


Гройсман зазначив, що нові українські літаки відповідають усім сучасним параметрам, зокрема і безпеки.

"Ці літаки ми повинні постачати авіалініям України. У нас є державна компанія "Україна", є приватні компанії. Але я вважаю, що ми зможемо продавати наші літаки тоді, коли самі на них будемо літати. І сьогодні наше завдання полягає в тому, щоб налагодити серійне виробництво ... Маючи потенційні можливості України з року в рік ходити і просити по світу підтримку - вважаю, що це неприпустимо", - підсумував прем'єр-міністр, підкресливши, що на сьогодні Україна все-таки потребує міжнародної фінансової підтримки.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v416982
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEVVRCTU0xSm5kRU1yTUV3elVYWjBRM2xNZVM5UmMwNURlVEJhWWxGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjFPVWRYTUZsTVVYTk9RelptVGtOM01FeE1VbXgwUTNjd1RISlJkblJIUWpCTWVsSnNkRWRJTUV3elVYTkRSRkZ6T1VOM01FeDJVbWM1UXpNd1dYZzRNRXhFVVhOMFIxY3dURVJTWjJSREx6Qk1OMUYxT1VkRU1GbG1VWFJrUXprd1RETlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору