EN|RU|UK
 Економіка
  11990  18

 Держпідприємство "Зоря"-"Машпроект" звернулося до Гройсмана з проханням не допустити зриву мільярдного замовлення підприємства

Підприємство "Зоря"-"Машпроект", що входить до складу "Укроборонпрому", може втратити мільярдне замовлення.

Про це йдеться у зверненні колективу підприємства до прем'єр-міністра Гройсмана. Угоди досі не підписано, хоча відведений термін завершується цього тижня.

У заяві зазначається, що на початку листопада через систему ProZorro Сумське НВО виграло тендер на модернізацію трьох компресорних станцій української газотранспортної системи на суму 4,12 мільярда гривень.

"Близько 30% запланованих робіт повинно виконати державне підприємство Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект". Але, незважаючи на всі обставини, процедура укладення контракту до сих пір не відбулася. З невідомих нам причин підписання угоди відкладається. На цьому тижні термін підписання спливає", - повідомляють співробітники підприємства.

Також читайте: "Укроборонпром" не проводить е-тендерів через небезпеку розголошення секретної інформації

"Зоря"-"Машпроект" наголошує, що підготовча робота до участі у тендері тривала майже півтора року. "Були розроблені, розглянуті та опрацьовані кілька варіантів технічних рішень оснащення компресорних станцій, обраний найбільш актуальний. Запропонований проект успішно пройшов кілька експертиз, в тому числі дві державних експертизи. Конкурс був проведений абсолютно прозоро та в межах законодавства України. Електронна система державних закупівель ProZorro акцептувала результати тендерів", - йдеться в заяві.

У зв'язку з цим, колектив ДП "Зоря"-"Машпроект" звертається до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням взяти ситуацію під свій контроль.

Раніше працівники Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання заявили, що можуть вийти на масову акцію до Кабінету Міністрів і Верховної Ради, якщо буде зірвано тендер на модернізацію газотранспортної системи, який НВО виграло через систему "ProZorro". "Ми не хочемо "створювати картинку" для зовнішнього ворога багатотисячним мітингом. Але разом з тим не можемо покірно дивитися, як нас намагаються потопити через особистісні суперечки та непорозуміння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу", - зазначалося у заяві колективу підприємства.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n416994
VEhrNGRrdzVRMm93VEhKU1owNURLekJNU0ZGMmRFZEJNRXczVVhaa1F5OHdXVVJSZG5SRE9HWkdRbmxpTTNCMlkyNUtkZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору