EN|RU|UK
 Суспільство
  5177  7

 Суд став на бік колишнього військовослужбовця, зобов'язавши військову частину виплатити йому 3,6 тис. грн грошової компенсації

Суд став на бік військовослужбовця Ігоря Кравця в справі щодо незаконного невідшкодування податку на доходи фізичних осіб та утримання військового збору, зобов'язавши військову частину виплатити учаснику бойових дій 3 621,44 грн.

Про це демобілізований військовослужбовець Євген Сильверстов повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.

"За це ми почали битися ще з липня місяця цього року! Нещодавно ми отримали рішення суду, в якому визнано протиправними дії військової частини щодо невідшкодування грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб в сумі 3 429,91 грн, утриманого з грошового забезпечення при звільненні військовослужбовця, а також дії щодо утримання військового збору в сумі 191,53 грн. Суд постановив стягнути з військової частини зазначені суми на користь військовослужбовця", - повідомив Сильверстов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У 2015 році 22 223 військовослужбовці отримали "бойову тисячу" за участь в АТО, - Міноборони. ДОКУМЕНТ

Він зазначив, що позивачем у даному процесі виступав Ігор Кравець, учасник бойових дій, який, як і багато інших військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації при звільненні недоотримав майже п'яту частину належних виплат.

"Причина - незаконне відшкодування податку на доходи фізичних осіб з сум, які були виплачені вже після виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини. Це також успіх Громадської ініціативи "Закон і порядок у ЗСУ" та юриста Nadya MaLachly, яка підготувала позовну заяву та інші процесуальні документи щодо справи", - зазначив Сильверстов.

Це невелика, але принципова перемога, вважає він, оскільки дана проблема, за його словами, має системний характер.

Також читайте: Близько 30 тис. воїнів АТО за участь у бойових діях і знищену техніку супротивника отримали майже 135 млн грн, - Міноборони

"Можливо, це рішення прискорить її вирішення раз і назавжди, враховуючи ту обставину, що зараз тривають ініціативи щодо внесення змін до чинного законодавства з метою виключення таких випадків у майбутньому", - резюмував Сильверстов.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417044
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmRqbEROekJNUkZKbmRFTTBaazVIUWpCWlVGRjBTSHBSYzNSSFZ6Qk1ibEpuWkVkTk1FeHlVWFowUTNrd1REZFNaMlJETnpCWlVGRjBkRU40TUV3M1VYTjBSMGN3V2xrOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору