EN|RU|UK
 Політика України
  6965  39
Матеріали за темою:

 Немає сенсу прив'язувати механізм припинення безвізового режиму до процесу візової лібералізації для України, - доповідач Європарламенту

Головний парламентер у Європарламенті з питань ухвалення нового механізму припинення безвізових режимів із третіми країнами вважає несправедливою ситуацію, коли візова лібералізація для України і Грузії стала заручником неспроможності інституцій ЄС домовитися про нові правила.

Про це заявив у вівторок автор доповіді Європарламенту з питання нового механізму призупинення візових режимів із третіми країнами Августин Діас де Міра на міжнародній конференції "Візова лібералізація як інструмент зовнішньої політики ЄС", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я поділяю думку про те, що немає сенсу прив'язувати цей механізм припинення до процесу візової лібералізації для Грузії, України та інших країн. Я напружено працюю, щоб для цих країн були скасовані візові вимоги. Але не можу зрозуміти, чому це прив'язане до перегляду цього механізму призупинення", - зазначив іспанський депутат.

Читайте також: Європарламент планує розглянути механізм припинення безвізового режиму в січні 2017 року

Разом з тим, він оптимістично оцінив хід переговорів між інституціями ЄС щодо нового безвізового запобіжника, незважаючи на те, що сьогодні їх черговий раунд вкотре не приніс результатів.

Нагадаємо, скасування візових вимог для громадян України та Грузії можливо тільки після прийняття в ЄС нового так званого запобіжного механізму призупинення безвізових режимів для всіх третіх країн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417046
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRETjZVV2hPUTNrd1dVUlJkblJETHpCTVJGSm5Ua00zTUV4RVVYWk9RekV3VEROU1oyYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору