EN|RU|UK
 Політика України
  7847  35
Матеріали за темою:

 Мобілізація залежить від ситуації на фронті, від призову строковиків ми поки відмовитися не можемо, - Турчинов

Секретар РНБО України Олександр Турчинов повідомив, що ситуація з черговою хвилею мобілізації як і раніше залежить від ситуації на фронті і в разі необхідності, вона може бути оголошена.

"Якщо станеться загострення і нам треба буде значно наростити чисельність Збройних сил, звичайно, ми не зможемо обійтися без мобілізації. Що дуже важливо, ми фактично побудували професійну добровольчу армію. В основі цієї армії - професіонал-контрактник. А добровольча вона тому, що контракт підписують всі тільки добровільно. Це не мобілізація, коли хочеш - не хочеш, треба йти і захищати свою країну", - сказав він в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

З іншого боку, за словами О.Турчинова, Україна поки не може відмовитися від призову. "Призовники-строковики у нас не воюють у зоні проведення антитерористичної операції, це для нас принципово. Але в умовах постійної військової загрози нам необхідний потужний підготовлений резерв. Особливо резерв першої черги", - сказав він.

За словами секретаря РНБО, потрібно створювати потужний підготовлений резерв. "У найближчій перспективі від призову і строкової служби ми не відмовимося. Навіть якщо Збройні сили будуть повністю укомплектовані контрактниками, ми все одно будемо готувати резервістів. Чим більше підготовлений резерв - тим вище обороноздатність країни. Створення потужного підготовленого резерву Збройних сил - це для нас необхідність і умова виживання. Це рішення чітко зафіксовано в прийнятій РНБО Стратегії національної безпеки", - підкреслив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417171
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTnBNRmxRVW1kT1IwZ3dUR3BSZG1SREt6Qk1TWFpNT1VNdk1GbEVVWFZPUXpNd1REZFJjMjU2VVhaT1F5c3dURWhTYkhSRE56QmFZbEYwT1VOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTjNNRmxFVVhaT1IxY3dXVGs0TUV0RVVXNWtRMUl3U2pROQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору