EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  55868  62
Матеріали за темою:

 Рахунки за опалення в будинках без лічильників формуватимуть за новим алгоритмом, - рішення Кабміну

Рахунки за централізоване опалення для сімей, у будинку яких немає обліку тепла, теплопостачальними підприємствами будуть формуватися на основі усередненого в місті показника споживання теплової енергії тих будинків, де лічильники встановлені.

Відповідне рішення сьогодні ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби уряду.

Згідно з повідомленням Кабміну, цей алгоритм формування платіжки за опалення повинні будуть використовувати міста, де рівень оснащеності житлового фонду приладами обліку теплової енергії становить не менше 50%. Цей поріг - 50% - дасть можливість визначати середнє споживання тепла в населеному пункті з прийнятною точністю. Відповідно пропонується провести перерахунок жовтневих платіжок за централізоване опалення, що надійшли сім'ям, у будинку яких немає будинкового лічильника.

Через низький рівень оснащеності приладами комерційного обліку теплової енергії багатоквартирного житла, який на кінець 2014 року становив лише 32%, протягом останніх десятиліть порушувалося право споживачів на отримання коректного і справедливого нарахування за спожиту комунальну послугу.

НКРЕКП спільно з Урядом задля справедливої оплати населенням спожитої комунальної послуги з централізованого опалення пріоритетним завданням визначили безумовне забезпечення стовідсоткового обліку спожитої теплової енергії. Як результат - рівень оснащення багатоквартирного житлового фонду тепловими лічильниками в Україні станом на листопад 2016 року становить 61%. До кінця року, в разі виконання всіх затверджених на 2016 рік інвестиційних програм, ця цифра зросте до 88%.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417189
TUZsTVVYTk9SMEV3VEdwU2FFNURORWxPUXpJd1RISlJjM2s0ZGt4NUwxSm5kRU4zTUZsRVVYVk9SMFV3VEdnNE1GbEVVWE5PUjBZd1dWQlJkbVJETmpCTWFEZ3dTbkpSYzA1RGVEQk1lbEpzZEVNNVprNUROakJNTjFGMlRrZEVNRXd6VVhOT1F6Y3dXWHBSZG1SSFYwbE9ReTh3VERkU1oyUkROekJaVUZGek9VTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору