EN|RU|UK
 Політика України
  6742  12

 Кабмін ухвалив постанову МВС про цифровий підпис у паспортах громадян

Сьогодні, 30 листопада, Кабінет Міністрів України ухвалив проект постанови "Про затвердження Порядку внесення засобів електронного цифрового підпису та засобів криптографічного захисту інформації в безконтактному електронному носії, що міститься в паспорті громадянина України, і надання послуг електронного цифрового підпису з використанням паспорта громадянина України з імплантованим безконтактним електронним носієм".

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі МВС.

"Ми затвердили порядок, згідно з яким на картці громадянина України буде електронний підпис", - зазначив Арсен Аваков у ході затвердження проекту постанови.

Нагадаємо, зазначений проект був розроблений у МВС і покликаний поширити сферу послуг електронного цифрового підпису та зробити їх більш доступними для громадян.

Ухвалення та реалізація Порядку дасть можливість розвинути електронний документообіг і низку електронних послуг у державі, прискорить впровадження безпаперової обробки документів, серед іншого і у відносинах держави з громадянами.

Департамент комунікації МВС України

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417202
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTXZNRXhFVW1ka1F5OHdURGRTWjA1SFEyWk9ReTh3V21KUmRFNURMekJNYWxKblpFTTBaazVEWVRCTVJGRnpaRU00TUZwaVVYWlllbEZ1VGtOVE1FdEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору