EN|RU|UK
 Політика України
  19853  145

 Заступник голови НАЗК Радецький поміняв позицію з приводу вілли Порошенка: "Ця власність не є об'єктом е-декларування". ДОКУМЕНТ

Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Радецький різко поміняв свою думку щодо того, чи повинен був Президент Петро Порошенко вказувати в електронній декларації віллу в Іспанії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, спочатку чиновник заявив (без прив'язки до очільника держави): "Він (декларант - ред.) повинен вказати це майно. Він зобов'язаний вказати все майно, що належить йому. Через юридичну особу чи як фізичній особі. Тобто, якщо в нього є бенефіціарна власність або він є кінцевим бенефіціарним власником, то він зобов'язаний її внести".

Тоді він пояснив, що невнесення вілли в розділ "Нерухомість", навіть якщо вона оформлена на фірму, свідчить про неповноту і неправильність заповнення декларації, на що агентство буде звертати увагу. "Буде перевірено саму правильність заповнення декларації і повноту. Повнота - це той випадок, коли державний службовець, маючи віллу, не задекларував її. Звичайно, якщо він її не задекларував, буде встановлено факт неповноти", - сказав посадовець.

Після виходу сюжету програми "Схеми" про віллу Порошенка в Іспанії Радецький кардинально змінив свою позицію. В англомовній відповіді на запит Радіо Свобода він написав: "Поки Петро Порошенко і члени його сім'ї не використовують згадану власність для отримання прибутку і юридична особа - власник майна розпоряджається нею самостійно, ця власність не є об'єктом е-декларування, відповідно до закону".


Нагадаємо, під час розслідування програми "Схеми" з'ясувалося, що у Петра Порошенка є вілла на березі моря в Іспанії. Автори матеріалу також знайшли іспанські маєтки, які належать двом близьким соратникам Порошенка - Ігорю Кононенку та Олегу Гладковському. Будинки не було вказано в електронних деклараціях, які чиновники повинні були заповнити до 30 жовтня.

радецкий

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417209
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору