EN|RU|UK
 Суспільство
  2492  44

 Діти поранених або загиблих в АТО зможуть отримати безкоштовну ІТ-освіту

Благодійний фонд "Благодійна школа "Розумне майбутнє" пропонує дітям із малозабезпечених сімей або тим, чиї батьки загинули в АТО, отримати безкоштовну ІТ-освіту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Якісну і сертифіковану ІТ-освіту, що відповідає потребам провідних ІТ-компаній, на жаль, можуть отримати в основному люди з прибутком середнього і вище середнього рівня. У дітей соціально незахищених верств населення така можливість практично відсутня. Саме тому основна наша мета - дати таким дітям впевненість у завтрашньому дні шляхом отримання спеціалізації в найбільш затребуваній, високооплачуваній та стабільній сфері - ІТ", - розповідає директор Благодійного фонду Дмитро Мартинчук.

Претендувати на безкоштовне навчання в школі можуть діти-сироти, діти з обмеженими можливостями, з багатодітних сімей (в яких 5 і більше дітей), а також діти воїнів АТО, які загинули або отримали важкі поранення. Приймають у школу дітей від 8 до 14 років.

Технічним партнером проекту виступила Brain Academy.

Під час розробки навчальних програм був зроблений акцент на їх відповідність світовим стандартам і потребам вітчизняних і міжнародних ІТ-компаній.

"Наша основна мета - надати студентам всі необхідні теоретичні знання та практичні навички таких ІТ-спеціалізацій, як розробник або тестувальник програмного забезпечення", - зазначає засновник "Благодійної школи "Розумне майбутнє" Ігор Закалов.

Діти вивчатимуть такі предмети, як хмарні технології, комп'ютерна безпека, адміністрування комп'ютерів, WEB-розробку (HTML, CSS, JS), інженерію, робототехніку, вивчати комп'ютерну графіку, розробку комп'ютерних ігор та ін.

У школі можуть займатися діти практично будь-якого віку, починаючи з найменших. Діти від 8 до 14 років будуть проходити джуніорську програму технічного та особистісного розвитку.

А ті, кому від 15 до 17 років, пройдуть спеціалізоване навчання і після закінчення отримають спеціалізацію, підтверджену сертифікатом. Вже є домовленість із деякими ІТ-компаніями виступити партнерами проекту і про надання підліткам можливості після випуску на канікулах пройти у них стажування.

Спільно з Мінсоцполітики, районними управліннями соцзахисту Києва, Львова, Одеси, Тернополя, Вінниці, Дніпра, Харкова і Запоріжжя, Київською міською спілкою ветеранів АТО і Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, а також небайдужих волонтерів була розроблена система формування груп.

Уже цього року планується розпочати навчання понад 150 дітей у таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, Вінниця, Дніпро, Харків і Запоріжжя. А вже наступного року навчання буде можливим і в інших обласних центрах України, і завданням є навчання 1000 дітей і підлітків, що належать до вищевказаних категорій.дети итИсточник: https://ua.censor.net.ua/n417237
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmRYUkRLekJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhORFJGRnZkRU14TUZsTVVtbzVRemt3VEVGMlREbEhRekJNV0ZKb1pFTTVNRXczVVhVNVF5c3dURkJTYkhSSFdHWk9RekF3V21KU1ozUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору