EN|RU|UK
 Політика України
  5757  42

 Порошенко: "Я вимагаю злагодженої командної роботи від правоохоронних органів. Дріб’язкові чвари і з'ясування стосунків через ЗМІ - неприйнятні"

Президент Петро Порошенко наголошує на неприпустимості поділу правоохоронних органів на "хороші нові" й "погані старі", тому що така конфліктність у наступі на корупцію обов'язково утворює лазівки, якими скористаються корупціонери.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

Президент підкреслив, що за два з половиною роки кардинально змінилася вся система правоохоронних органів. Запрацювали новостворені антикорупційні органи: НАБУ, НАЗК, Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Незабаром розпочне роботу і Державне бюро розслідувань.

"Я категорично проти того, щоб ділити правоохоронні органи на "хороші нові" і "погані старі", одних хвалити, інших таврувати. За такої конфліктності в нашому наступі на корупцію обов'язково утворяться лазівки, якими скористаються корупціонери", - підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також: У ГПУ створюють Генеральну інспекцію, яка має стати заслоном від внутрішньої корупції, - Порошенко

"Від усіх правоохоронних органів вимагаю злагодженої командної роботи. Здорова конкуренція вітається, бо вона всюди є двигуном прогресу, але дріб'язкові відомчі чвари та з'ясовування стосунків через ЗМІ вважаю абсолютно неприйнятними. І буду до них вкрай нетерпимим. Це, звичайно, настанова для всіх відомств, а не лише для прокуратури. Ви повинні демонструвати суспільству високий рівень співпраці та взаємодії і давати спільний результат", - наголосив Президент.

Глава держави наголосив, що готовий бути союзником прокуратури в боротьбі з корупцією та злочинністю. Він зазначив, що його головним завданням є забезпечення судової реформи, без якої боротьба з корупцією правоохоронців може звестись нанівець.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417251
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEyWXdXVVJSYzA1RGVUQk1OMUYyZEVkR01FdzNVbWRPUXlzd1RETlJkbVJIVjBsT1F5c3dXVVJSY3psRGR6Qk1NMUYxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору