EN|RU|UK
 Економіка
  869  10

 Затверджувати тарифи "Укрзалізниці" має незалежний регулятор, - глава Федерації металургів Біленький

Підвищення тарифів "Укрзалізниці" на вантажоперевезення неприпустиме до створення незалежного регулятора - Нацкомісії регулювання транспорту.

Про це заявив сьогодні глава Федерації металургів України Сергій Біленький.

"Тільки тоді не буде конфлікту інтересів", - сказав він.

Глава ФМУ звернув увагу на те, що попередні підвищення тарифів призводили до зменшення обсягів перевезення вантажів і, як наслідок, погіршення фінансових показників самої "Укрзалізниці", - пише Мінпром.

Він також відзначив непрозорість процесу формування тарифів УЗ: "Ніхто не бачив структури тарифу, як зазначав нинішній міністр інфраструктури Володимир Омелян, навіть йому не вдалося подивитися на неї. Нам би теж хотілося це побачити".

При цьому С. Біленький вказав на неефективність витрачання "Укрзалізницею" коштів, отриманих від попередніх підвищень тарифів. Так, у поточному році за 10 місяців капітальні інвестиції УЗ становлять 3,8 млрд грн при плані на рік в 11 млрд грн. При цьому операційні витрати УЗ за цей час зросли на 31%, перевищивши 35 млрд грн.

Як повідомлялося, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив упевненість, що "Укрзалізниця" повинна відзвітувати про боротьбу з корупцією та надати економічне обґрунтування для підвищення в 2017 році тарифів на вантажні та пасажирські перевезення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417257
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoU1ozUkRkekJNZGxKbk9VZEJNRXhRVW14MFIxQm1Ua2RETUV4RVVtZE9RelF3V1ZSUmRVaDZVVzg1UXpZd1dVUlJkRGxEZHpCTWRsSnNkRU16TUV3elVYVk9SMGN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору