EN|RU|UK
 Суспільство
  3632  4

 У Державній службі зайнятості пояснили, які послуги можуть отримати роботодавці

кравченко гсз

Служба зайнятості може взяти на себе навчання працівників під замовлення конкретного роботодавця.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі відомства.

"Для нас важлива універсальність, і ми її всіляко розвиваємо. Для прикладу, знайти собі працівника через Службу зайнятості можуть як невеликі підприємства зі штатом всього в дві людини, так і великі промислові заводи. Для нас немає обмежень щодо кількості працівників, яких необхідно підібрати. Підприємство "СЕ Борднетце Україна", яке спеціалізується на кабельних мережах для автомобілів "Фольксваген" і "Ауді", працевлаштувало за 3 роки спільно з ДСЗ 1576 осіб. Це тільки вибірковий приклад", - розповів заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Служба може взяти на себе навчання працівників під замовлення конкретного роботодавця. У підпорядкуванні ДСЗ діють 11 Центрів професійно-технічного навчання. Якщо роботодавцеві в конкретний час необхідна певна кількість нових працівників, які відповідають визначеним ним критеріям - Служба навчить для нього працівників. Таким чином за 10 місяців поточного року вже було навчено понад 32 тисячі претендентів роботи.

Так само роботодавці можуть звернутися до Служби щодо підбору працівників на громадські роботи. З початку 2016 року єдиний соціальний внесок від заробітної плати працівників зменшено з майже 37,5% до 22%. Такі пільги передбачені в разі працевлаштування учасників АТО. Працевлаштування військових, які повернулися з війни на Сході, сьогодні, на жаль, стало окремою серйозною проблемою для країни. Роботодавці часто бояться брати на себе зайву відповідальність. Стаття 26 Закону "Про зайнятість населення" дає додаткові гарантії у сприянні працевлаштування цієї категорії громадян. Роботодавцеві, який працевлаштовує на нове місце (за направленням Державної служби зайнятості) таких людей терміном не менше двох років, щомісяця протягом року компенсують фактичні витрати в розмірі ЄСВ.

Така компенсація роботодавцеві виплачується в разі працевлаштування особи, яка виховує самотужки дитину віком до 3 років, молоду людина, яка щойно закінчила навчальний заклад, та інших громадян (список визначено в статті 14 Закону "Про зайнятість населення"). Болючою темою також є працевлаштування переселенців. Велика кількість цінних працівників, якими вони були в рідних міста, залишилися без роботи на новому місці. Знайти роботу переселенцеві іноді буває дуже складно. Тому Урядом було прийнято Постанову №696, яка робить працевлаштування людей з числа переселенців дуже вигідним. Держава обіцяє: якщо роботодавець створить для переселенця нове робоче місце і візьме його на роботу за направленням служби зайнятості, то протягом року отримуватиме компенсацію за виплату заробітної плати. Головна вимога - термін працевлаштування повинен перевищувати термін виплати, - пояснив заступник голови Державної служби зайнятості (ЦА) Сергій Кравченко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417267
VEhrNGRrdzVRMVV3VEZoU1owNURNakJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1EzZEpUa016TUV4RVVYVmtRemt3V1M5U1ozUkRLekJaU0ZKbmRFZFhaazVEYlRCTVdGRjJaRWRETUZsQlp6Qk1abEZ6VGtNMU1Fd3pVbW81UjBNd1REZFNaMlJIUXpCYVdUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору