EN|RU|UK
 Політика України
  4390  17

 "Документ дає дуже широкі повноваження", - Мін'юст про забракований порядок перевірки декларацій

Міністерство юстиції не погодило розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції порядок перевірки е-декларацій громадян, оскільки він прописаний дуже поверхнево і в ньому не роз'яснено дуже багато моментів, які вимагають уточнень.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського розповів заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Пєтухов.

"Цей порядок з наступного року торкнеться близько 800 тисяч осіб по всій країні. І зараз він має такий вигляд: вступна сторінка з одним визначенням, одна сторінка - організація моніторингу, одна сторінка - результати моніторингу. І все", - сказав він.

За словами Пєтухова, в цій інструкції навіть немає визначення, що таке "спосіб життя", згідно з яким НАЗК планує проводити моніторинг декларацій.

"Ми отримали документ, який дає дуже широкі повноваження "уповноваженим" особам, і навіть незрозуміло, скільки їх буде - а їх може бути сотні по всій країні", - додав заступник міністра.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Забраковані" Мін'юстом порядки перевірки е-декларацій чиновників розроблялися за участі чиновників міністерства, - заступник голови НАЗК Радецький

Раніше анонсувалося, що Національне агентство з питань запобігання корупції буде проводити моніторинг способу життя чиновників на відповідність даним, наданим в їхніх деклараціях.

11 листопада в НАЗК затвердили порядок проведення контролю та повної перевірки декларації. Міністерство юстиції не погодило розроблений агентством порядок перевірки електронних декларацій у такому вигляді.

Також читайте: "Це, фактично, створення святої інквізиції в Україні", - Мін'юст про відхилений порядок перевірки е-декларацій і моніторингу способу життя чиновників
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417312
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhSVFJGRjBUa014TUV4eVVYVTVRM2N3V1VSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCS2VsSnNkRU01U2psSFR6QlpTRkpuYm5wUmJtUkRVVEJLWmxGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору