EN|RU|UK
 Політика України
  12988  64

 Командування Повітряних сил констатує зменшення небезпечної зони виконання ракетних стрільб над Чорним морем

Поінформовано Міністерство закордонних справ та надано відповідні заявки й авіаційні сповіщення в Украероцентр 29 листопада.

Командування Повітряних сил Збройних сил констатує зменшення небезпечної зони виконання ракетних стрільб над Чорним морем, які відбуваються 1-2 грудня, передає Цензор.НЕТ. Про це йдеться в повідомленні прес-центру командування Повітряних сил у соціальній мережі "Фейсбук".

Зазначено, що контрольні льотні випробування почалися 28 листопада на полігоні в Херсонській області.

Виконання практичних пусків зенітних керованих ракет відбудеться 1 і 2 грудня.

"У рамках підготовки до їх здійснення командування Повітряних сил Збройних сил уточнило розміри небезпечної зони виконання пусків у північно-західній частині акваторії Чорного моря в бік її зменшення", - йдеться в повідомленні.

Межа східної частини зазначеної зони пролягає за 27-30 км від північно-західного узбережжя анексованого Росією Криму, що повністю виключає будь-яку загрозу для мешканців півострова. Вжито всіх заходів безпеки для проведення практичної фази випробувань, прораховано ризики, які можуть виникати під час проведення випробувань.


Уточнено зону обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі з відповідними координатами (WGS-84).

Визначено час і висоти заборони використання повітряного простору.

Поінформовано Міністерство закордонних справ і надано відповідні заявки й авіаційні сповіщення в Украероцентр 29 листопада.

Командування заявляє, що будь-які спроби втручання РФ і звинувачення української сторони в створенні загроз для населення й об'єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет відбуваються лише з метою провокації.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417347
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwU2FVNUROakJhWWxGMU0zcFJhM1JEWmpCTFJqZ3dTMWhSZEdSSFFUQlpTRkYyZEVNNU1GbHVVWFZPUXprd1RFSTRNRXRtVVhaMFIwRXdURE5SZEZORVVYWk9ReXN3V1VSUmRGRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору