EN|RU|UK
 Політика України
  2421  98

 Порошенко привітав українців із 25-ою річницею референдуму щодо незалежності України

Він називає головним актуальним завданням викорінення корупції в країні.

Президент України Петро Порошенко привітав українців із 25-ою річницею Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення сайту Адміністрації Президента.

"Це був безпрецедентний чин єднання нації, унаслідок якого не залишилося місця жодним сумнівам у прагненні Українського народу жити у власній державі", - зазначає Порошенко.

Президент акцентує увагу на важливості єдності суспільства і зараз: "Це питання збереження державності".

"Якщо не хочемо знову бути зруйнованими зсередини та поневоленими російським агресором, не можемо дозволити ніякого розбрату, внутрішніх інтриг, отаманщини. Водночас ми зобов'язані на усіх рівнях - дипломатичному, військовому, внутрішньополітичному, на рівні кожного громадянина дбати про власну країну, збереження територіальної і духовної цілісності, економічну і гуманітарну безпеку, захист інформаційного простору України", - заявляє президент.


Він називає головним актуальним завданням викорінення корупції, а критично важливими - завершення судової та правоохоронної реформ, досягнення економічного розвитку, поліпшення макроекономічних показників і створення привабливого інвестиційного клімату.

"Безумовний пріоритет - посилення обороноздатності держави, зміцнення національних збройних сил як запоруки мирного майбутнього України та українців", - підкреслює Порошенко.

При цьому він заявляє, що "цивілізований світ цілком усвідомлює", що існування "великої європейської держави Україна в її міжнародно визнаних кордонах" є "життєво необхідною" і "запорукою стабільності і верховенства права в міжнародних відносинах та миру на Європейському континенті".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417356
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6a3dURmhSZERsRGR6Qk1kbEYwWkVNeU1Fd3pVbXgwUjBJd1dVeFNha2g2VW1kT1F6RXdXVlJSZEdSSFFUQk1XRkYyWkVNd01GbFFVWFpCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору