EN|RU|UK
 Політика України
  3570  37

 Порошенко підписав указ про заходи щодо зміцнення національної єдності і консолідації українського суспільства

Президент України Петро Порошенко підписав указ №534 / 2016 "Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності і консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості в цій сфері".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Кабінету Міністрів України указом доручено в тримісячний термін розробити і затвердити комплексний план заходів зі зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства і підтримки ініціатив громадськості в цій сфері.

Розробка цього плану має відбуватися з участю представників державних органів і органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, залученням провідних вітчизняних вчених та міжнародних експертів, членів Ради з питань національної єдності при президенті України.

Обласним та Київській міській державним адміністраціям доручено в двомісячний термін після затвердження Кабміном вищезгаданого комплексного плану розробити і забезпечити реалізацію відповідних регіональних планів. "Місцеві органи влади також повинні сприяти реалізації всеукраїнських і регіональних громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, утвердження патріотизму, відновлення і збереження національної пам'яті, розвиток національної свідомості, популяризацію духовно-культурного спадщини Українського народу, міжрегіональну співпрацю", - йдеться в повідомленні.

Уряду також визначено низку завдань з відновлення і розвитку миру на сході України, розвитку громадянської освіти в Україні, а також взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади з організаціями громадянського суспільства з метою підтримки ініціатив громадськості у відповідних сферах.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417445
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6a3dURVJSZFhSRGR6Qk1aRGd3VEROUmMwNUhSekJhWWxGMmRFTTVNRXhFVVhVNVIwMHdURE5SYzBORVVteDBRekF3VEZoU2FqTjZVWFprUTNjd1dXSlNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору