EN|RU|UK
 Політика України
  2827  41

 Україна має всі можливості відновити зростання промислового виробництва, - Гройсман

Україна має всі можливості відновити зростання промислового виробництва, забезпечити виробництво конкурентоспроможної продукції, яка буде користуватися попитом на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами на ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Наше завдання - створити умови, за яких український виробник буде відчувати свою конкурентність усередині нашої країни, це перша позиція. І друга позиція - ми повинні посісти гідне місце в нашій міжнародній торгівлі. Попит на таку продукцію у світі. Наше завдання - посилити наші можливості , тому що і ціна, і якість є конкурентними", - заявив Гройсман.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна володіє достатніми знаннями і технологіями для того, щоб відновити зростання промислового виробництва. За його словами, українська продукція має високу якість, конкурентність і продається в різні країни.

Говорячи про вітчизняне вагонобудування, глава уряду зазначив, що українська продукція має високу сертифіковану якість за ціною на 30-50% менше, ніж у виробників ЄС і світу.

Він нагадав, що недавно відвідував ДП "Антонов". "Ми маємо компетенції, маємо досвід. Ми можемо будувати український літак. Чому ми повинні купувати літаки за кордоном? Або чому ми повинні закуповувати в різних країнах вантажні автомобілі, якщо ми можемо на базі КрАЗа виробляти всю техніку?" - зазначив прем'єр-міністр.

За високої локалізації від 60 до 100% всіх компонентів виробляються в Україні, зазначив він.

У цьому контексті глава уряду підкреслив, що на порядку денному стоїть завдання створити якісні умови для того, щоб кожне українське підприємство в кооперації з десятками і сотнями підприємств в країні виробляло національний продукт.

Україна також готова в кооперації зі світовими виробниками спільно виробляти в Україні продукцію в тих сферах, де не володіє достатніми знаннями, зазначив прем'єр-міністр.

Він зазначив, що в Україні є широкий внутрішній ринок споживання. Так, державі потрібна автомобільна техніка, нові вагони, пасажирські та вантажні поїзди. За його словами, вантажні вагони в Україні зношені на 90%, флот, рухомий склад залізниці потребують модернізації. Під все це потрібно інвестувати, зазначив глава уряду.

У рамках візиту на ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" Володимир Гройсман ознайомився з виробничими потужностями та продукцією підприємства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417451
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVIwRXdURGRSZGs1RE5EQlpTRkYxT1VNck1FeE1VbXgwUjBJd1dVeFNha0U5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору