EN|RU|UK
 За кордоном
  3443  26
Матеріали за темою:

 Саміт Європейської Ради розгляне питання ратифікації Нідерландами угоди про асоціацію "Україна - ЄС"

Європейська Рада, яка збереться на засідання 15-16 грудня в Брюсселі, обговорить питання ратифікації Нідерландами угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради, пише Європейська правда.

У розділі міжнародних відносин зазначено обговорення двох питань: Росії і ситуація в Нідерландах в зв'язку з ратифікацією угоди про асоціацію ЄС-Україна.

Головними пунктами порядку денного засідання глави держав та урядів країн ЄС визначено - міграція, питання безпеки, економіка і молодь, міжнародні відносини.

Серед питань безпеки виділяють питання про імплементацію плану ЄС з глобальної стратегії безпеки й оборони і посилення співпраці в питаннях зовнішньої безпеки.

Щодо міграції планують обговорити прогрес у рамках виконання пакту з африканськими країнами, реалізацію спільної декларації ЄС-Туреччина, розглянуть реформу європейського режиму надання притулку.

У рамках соціально-економічного розділу саміту планують обговорити інвестиції, стратегію єдиного ринку ЄС і приділити особливу увагу ініціативам, що стосуються молоді та боротьбі з безробіттям.

Крім того, європейські лідери зберуться на неформальне засідання в складі керівників 27 країн ЄС без Великобританії, яке буде присвячено процесу Brexit після нотифікації Лондона про вихід країни з Євросоюзу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС безсоромно гальмує безвіз і повну ратифікацію Угоди, - Ірина Геращенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417503
TUV3dlVteDBRekF3VEM5UmRVNUhRakJNUkZGMlpFTTVNRms0WnpCTVJGSm5aRU1yTUZsaVVteDBRM2N3V1dKU2JIUkhXRWxPUXpOSlRrZFZNRmxGZGt4NU9IWXdURVJTWjJSREt6QlpZbEpzZEVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dXVWhSZG5SSFR6Qk1ZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору