EN|RU|UK
 Економіка
  5960  8

 Екс-співвласник банку "Михайлівський" Поліщук: у колишніх вкладників банку "Михайлівський" вкрадено 230 млн гривень

На сьогодні у людей вкрадено 230 млн гривень під "чітким керівництвом" НБУ.

Про це говорить у своєму інтерв'ю екс-власник банку "Михайлівський" виданню КиевВласть.

Ні банк Platinum, ні афілійовані з ним особи не виплатили жодної копійки депозитникам.

Поліщук стверджує, що вийшов зі складу співвласників 19 травня 2016 р., і кінцевим покупцем банку "Михайлівський" був і залишається Борис Кауфман. Поліщук наполягає, що керівництво НБУ знало про його відхід з "Михайлівського" до оголошення банку неплатоспроможним. Про що свідчать документи про вихід зі складу засновників. "6 травня, - каже в інтерв'ю Поліщук, - я підписав папір про вихід зі складу засновників. І в зв'язку з травневими святами закрили операцію вже 19 травня. Саме в цей день я офіційно вийшов зі складу засновників, а Ігор Дорошенко перейшов фактично головою правління банку Platinum".

"Цинізм нинішньої ситуації", - стверджує екс-співвласник банку "Михайлівський", - у тому, що 11 тисяч осіб (а це кредитний портфель "Михайлівського", який перейшов у банк Platinum), зараз платять всі свої зобов'язання на рахунки юридичних осіб, відкриті з самого початку, в тому числі в банку Platinum. Всі ці люди гасять свої борги за споживчими кредитами, мікрокредитами, картками з відсотками. На сьогодні жодної копійки ні банк Platinum, ні афільовані з ним особи депозитника не виплатили. Уже вкрадено 230 млн гривень під "чітким керівництвом" НБУ. А за умовами договору продажу, ці гроші (надходження з відсотками) повинні були перейти всім клієнтам-депозитникам. Цього зроблено не було.

Банкрутство банку "Михайлівський"стало одним із найгучніших на українському фінансовому ринку. Вкладники досі влаштовують у Києві цілу серію акцій протесту, і 15 листопада 2016- го року ВРУ підтримала Законопроект № 5390, що регламентує принципи захисту ошуканих вкладників банків. Саме цей закон дозволить отримати компенсації і тим, хто довірив свої гроші банку, і пов'язаним з ним фінансовим компаніям.Источник: https://ua.censor.net.ua/n417506
VEhrNGRrdzVRM2d3VEVSUmRtUkROakJNYURnd1NucFJkVTVIUmpCTVJGRjFaRU0zTUZwaVVYTjBSMEl3V1hwUmRYUkROREJNYXowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору