EN|RU|UK
 Політика України
  2966  40

 Мінські домовленості не можуть вирішити конфлікт на Донбасі, оскільки Росія розглядається в них як миротворець, а не сторона конфлікту, - Сироїд

Мінські домовленості не зможуть вирішити конфлікт на сході України, оскільки РФ розглядається в них як миротворець, а не сторона конфлікту. Тому необхідно говорити правду і називати речі своїми іменами, тобто визнати війну війною, а Росію - країною-окупантом.

Про це заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд заявила в рамках дискусії "Лінія розмежування. Голос", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби політичної сили.

Вона підкреслила, що сьогодні українська держава балансує на грані буття й небуття і перебуває в стані справжньої війни з країною-сусідом.

Отже, за словами Сироїд, необхідно не тільки розуміти загрози, які стоять перед державою через військову агресію РФ, але й шукати інструменти, які допоможуть вирішити конфлікт на сході України.

"Це не можуть бути Мінські домовленості, тому що у них Російська Федерація розглядається як миротворець, а не сторона конфлікту. За таких обставин Україна ніколи не зможе залагодити проблему, серед іншого і з Росією", - зазначила Сироїд.

Перш за все, впевнена віце-спікер, необхідно говорити правду і називати речі своїми іменами, тобто визнати війну війною, а Росію - країною-окупантом.

"Якщо ми називаємо це війною, то за нею обов'язково має настати мир, бо війна завжди закінчується. А якщо ми й далі називатимемо це казна-що, то за одним казна-що настане інше казна-що", - впевнена Сироїд.

Вона підкреслює: незважаючи на те, що наша держава переживає дуже складний час, Україна повинна навчитися бути сильною країною і використовувати свої переваги. Так, нашою перевагою у війні з Росією є правда.

"Сьогодні Росія витрачає величезні кошти на пропаганду, і змушена витрачати ще більше. Правда про війну - це найбільша загроза для РФ. Водночас українці повинні мати доступ до цієї правди, щоб перестати бути рабами", - зазначила Сироїд.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417550
VEhrdlVXOWtRelF3V1VSUmRuUkhXREJNVVhaTU9VTjVNRnBpVVhWa1F6a3dURUk0TUVwRVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZGMmRFZEJNRXhxVW1ka1IwTXdUR3BTYURsRE9UQk1RV2N3VERkUmRqbERNVEJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjJUa2RYTUV3elVtZGtSMDB3VEhKU2JHbEVVbWM1UTNvd1REZFJkRTVETkdaT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору