EN|RU|UK
 Економіка
  9200  52

 "Нафтогаз України" скасував тендери на модернізацію ГТС

"Нафтогаз України" скасував тендери на модернізацію ГТС, проведені "Укртрансгазом" на суму 4,13 млрд грн.

Про це йдеться в офіційному повідомленні національної акціонерної компанії.

Так, НАК "Нафтогаз України" скасував проведений на початку листопада тендери на суму 4,13 млрд грн на модернізацію трьох компресорних станцій - "Задніпровська", "Ананьїв" та "Південнобузька".

У документі зазначено, що причиною відмови від модернізації ГТС є відсутність необхідності через можливий ризик введення РФ в експлуатацію "Турецького потоку".

"Зважаючи на домовленість між Росією та Туреччиною про реалізацію проекту Турецький потік, який покликаний замістити транзит російського газу в Туреччину через територію України, така інвестиція є недоцільною", - йдеться в повідомленні НАК "Нафтогаз".

Тендер скасовано, незважаючи на те, що 24 листопада під час прес-конференції з головою Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером і головою Європейської Ради Дональдом Туском Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна має намір зберегти та впевнено відстоювати статус держави - ключового транзитера російського газу в Європу.

Як повідомляли раніше російські ЗМІ, "Газпром" припускає, що трубопровід "Турецький потік" може залишитися на папері. "Хоча проект "Турецький потік" відновлений і сторони обговорюють різні аспекти проекту, не може бути впевненості, що цей або будь-який інший великий проект буде завершений. Якщо такі проекти відкладаються, скасовуються або їх параметри істотно змінюються, це може несприятливо позначитися на нашому фінансовому стані і результатах роботи", - йдеться в чорновому варіанті проспекту до нового випуску євробондів "Газпрому".

Як відомо, 8 та 10 листопада в системі державних закупівель Prozorro було проведено три тендери, що були оголошені ПАТ "Укртрансгаз", на модернізацію газотранспортної системи України.

За підсумками публічних торгів пропозиції Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання щодо реконструкції компресорних станцій "Задніпровська", "Ананьїв" та "Південнобузька" визнано найкращими.Источник: https://ua.censor.net.ua/n417573
VEhrNGRrdzVRMVF3UzB4UmIxaDZVVzVrUTNjd1dWUlNaM1JES3pCTVVGRnpUa016
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору