EN|RU|UK
 Економіка
  19511  89

 Після дій "Укргазвидобування" українським компаніям можна закриватися, - директор "Укрбурсервісу"

Тендер "Укргазвидобування" на 13 млрд грн призведе до навали великої кількості іноземних бурових компаній, після чого українським сервісним компаніям можна буде або закриватися, або шукати роботу в Алжирі, Марокко чи Єгипті.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода заявив Ігор Стефанишин, директор бурової компанії "Укрбурсервіс".

За його словами, обов'язкова наявність top drive (бурового обладнання з верхнім приводом. - Ред.) в умовах тендеру "Укргазвидобування" на 13 млрд грн, закриває шлях більшості українських компаній до участі в ньому.

"Мене дуже турбує загроза появи великої кількості іноземних бурових компаній в Україні унаслідок тендеру. Після цього нашестя місцевим сервісним компаніям можна буде або закриватися або шукати роботу в Алжирі, Марокко чи Єгипті. Я бачу в цьому велику помилку", - зазначив Стефанишин.

Він наголосив, що замість залучення інвестицій у країну, ми платимо мільярди гривень за кордон для виконання робіт, які могли б виконати українські компанії, що платять тут податки й створюють робочі місця.

"Заявлений тендер "Укргазвидобування" не сприятиме розвитку ринку. Я бачу зовсім іншу мету - швидко збільшити видобуток і відрапортувати. Це політичне завдання", - повідомив директор Укрбурсервісу.

"На мій погляд, можливість і бажання вкласти 13 мільярдів державних гривень потрібно спрямувати на розвиток власного ринку. Це одна зі складових розвитку економіки", - підсумував Ігор Стефанишин.

Раніше керівник компанії "Укргазвидобування" Олег Прохоренко заявив про тендер на 13 млрд грн для збільшення видобутку українського газу. Тендер - найбільший за історію електронних закупівель в Україні. Від коментарів на питання про те, чому до тендеру штучно не допускаються українські компанії, Прохоренко відмовився.

Як заявляв Генеральний прокурор України Юрій Луценко, зловживання в "Укргазвидобуванні" сягають 40 млрд гривень.Источник: https://ua.censor.net.ua/n417578
VEhrNGRrdzVRM293VEVSUmRETjZVVzg1UXpZd1dVUlJjemxEZHpCTVpsRnpkRU0wTUV4VVVYWjBRM2d3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору