EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  7423  34
Матеріали за темою:

 Україна і Польща підписали угоду про співпрацю у сфері оборони. ФОТО (оновлено)

За підсумками переговорів делегацій під головуванням Президента Петра Порошенка та Президента Республіки Польща Анджея Дуди відбулося підписання Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Голови держави.

Документ підписали міністр оборони України Степан Полторак і Міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич.

Повідомляється, що Генеральна угода між урядами України та Польщі про співпрацю у сфері оборони розроблено Міноборони відповідно до Закону України "Про міжнародні договори України" з ініціативи польської сторони. Метою документа є створення договірно-правової бази для розвитку співпраці між Сторонами в оборонній сфері на принципах взаємності.
оборона

Фото: сайт Президента

Також дивіться: Порошенко розпочав офіційний візит у Польщу. ФОТОрепортаж


Угода створює правові підстави для розширення українсько-польської співпраці в оборонній галузі, зокрема за напрямами: військовий зв'язок та інформаційні системи; проведення науково-дослідних робіт для потреб збройних сил; оборонна політика та планування; логістичне забезпечення збройних сил; проведення військових інженерно-технічних робіт; військова інфраструктура; розробка, модернізація, виготовлення та поставки оборонного обладнання, співпраця у сфері оборонної промисловості; операції сил спеціального призначення; інші напрями співпраці за взаємною згодою Сторін.

Зазначається, що укладення Генеральної угоди матиме позитивний вплив на обороноздатність держави, розвиток оборонно-промислового комплексу та розвиток Збройних сил України, а також передбачає можливість започаткування нових актуальних напрямів та форм співпраці Сторін.

оборона

Фото: Дещиця /Twitter


Источник: https://ua.censor.net.ua/p417593
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTlZNRXhZVW1sa1F6UXdXV0pTYWpONlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJaazVEWXpCTVJGSm9kRU14TUZsRVVYUmtRM2t3VEdwU2FIazRkakJNTjFGelpFTXJNRmxFVVhaMFF6a3dURUk0TUVwNlVteDBRemt3VERkUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhvT0RCS0wxRjJkRU0zTUZsNlVtbGtRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору