EN|RU|UK
 Політика України
  1640  8
Матеріали за темою:

 Глава Мінфіну Данилюк не порушував законів у частині конфлікту інтересів через наявність корпоративних прав, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) не виявило ознак порушень антикорупційного законодавства міністром фінансів України Олександром Данилюком у частині сумісництва з іншими видами діяльності, а також конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю в особи підприємств або корпоративних прав.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі НАЗК.

В інформації зазначається: "На підставі звернення народного депутата України Ляшка О.В. щодо можливих ознак правопорушень антикорупційного законодавства Міністром фінансів України Данилюком О.О. Національне агентство перевірило інформацію про виконання ним вимог антикорупційного законодавства щодо передачі в управління іншій особі належних йому корпоративних прав в Rurik Real Estate Investment Limited та CEE Investments & Advisory LLP, а також інформацію стосовно можливого входження його до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради вказаних компаній.

Крім того, НАЗК перевірило інформацію щодо входження міністра до складу засновників (учасників) підприємств ТОВ "Рюрик Інвестмент", ТОВ "Ксаверівка КВ", ТОВ "Укрторгсервис", ТОВ "Євро-ехо-ПАРК", ТОВ "ОМП".

Також читайте: "Я за легалізацію грального бізнесу", - Данилюк


Із порушених питань Данилюк О.О. надав письмові пояснення, у яких зазначено, що на момент та після призначення його на посаду Міністра фінансів України він не обіймав посади директора перерахованих компаній. На підтвердження вказаної інформації Данилюк О.О. надав офіційні витяги з відкритого англійського реєстру.

Окрім того, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Данилюк О.О. не є співзасновником (учасником) ТОВ "Рюрік Інвестмент", ТОВ "Ксаверівка КВ", ТОВ "Укрторгсервіс", ТОВ "ЄВРО-ЛУНО-ПАРК" та ПП "ОМП".

"Таким чином, у діях Міністра фінансів України Данилюка О.О. Національне агентство не виявило порушень обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, а також запобігання конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав", - зазначено в повідомленні.Источник: https://ua.censor.net.ua/n417609
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTFVd1RFUlJkbVJETkRCTWRsSnFkRU0yU1U1RFpUQk1kbEYwWkVNMk1GbElVWE5PUXprd1RGUlNaME00ZGpCS2VsSnNkRU01TUZsVVVteDBRemxtVGtOa01FcEVVV3c1UTJFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору