EN|RU|UK
 Політика України
  12766  80

 Мені дзвонив чоловік, який представився Віталієм Кличком, і пропонував перейти на бік протестувальників за винагороду, - екс-командувач ВВ Шуляк. ВIДЕО

Колишній командувач Внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк стверджує, що чоловік, який представився лідером партії "УДАР" (нинішній мер Києва) Віталієм Кличком, пропонував йому зрадити присягу і перейти на бік протестувальників під час Майдану.

Про це він заявив під час допиту в Святошинському районному суді Києва в режимі відеоконференції в п'ятницю з Ростовського обласного суду РФ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

...
Відео 112

Дивіться також: "Мені не доповідали про застосування вогнепальної зброї співробітниками. Я не знаю, хто стріляв по протестувальниках", - екс-командувач ВВ Шуляк. ВIДЕО

"На початку лютого (2014 року. - Ред.) був дзвінок і той, хто дзвонив представився особисто Віталієм Кличком. По голосу я можу сказати, що він був схожий на нього. Він сказав, що всі мене знають як порядного, сумлінного офіцера, і що я знаю, які відбуваються події, і як я дивлюся на те, щоб приєднатися разом з підлеглими мені підрозділами до акцій протесту", - сказав Шуляк.

За його словами, було сказано, що в такому випадку С.Шуляк не буде "ображений матеріально" і буде продовжувати службу.

У відповідь на це екс-командувач ВВ сказав, що якщо його вважають сумлінним офіцером, то йому навіть не можна пропонувати зрадити свою державу.

С.Шуляк зазначив, що потім було сказано, що "все одно ви нічого не зробите" і якщо він не хоче підтримати Майдан, то як він дивиться на те, щоб просто не протидіяти й усунутися від виконання службових обов'язків аж до того, щоб виїхати з країни.

За словами екс-командувача, він також відкинув таку пропозицію.

"Навздогін мені також було сказано, що неприйняття цієї пропозиції в майбутньому обернеться для мене дуже важкими наслідками і що "ви не уявляєте навіть, проти яких людей ви зараз йдете", - розповів він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v417617
TUZsRVVYWjBRek13V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGhuTUV4bVVYVTVReXN3V1daUmRVNURPVEJhWWxGemFVUlJkbVJEZDBsT1F6Z3dURVJSZFdSRE1EQk1SRkYyWkVkWFRIa3ZVVzEwUXpjd1RHcFNhRGxETmpCTU5IWk1PVU13TUV3M1VYWTVRelF3V1VvNE1FbFVVWE4wUjBFd1REZFJkazVEZHpCTWJsRjBUa04zTUV3eE9EQktURkYyWkVkRU1GbE1VbWRPUjFjd1dXcFJkbVJIVjFnNVEza3dXbUpSZFdSSFFqQlplbEYxZEVOM1prNURPREJNUkZGMVpFTXdNRXhFVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору