EN|RU|UK
 Політика України
  823  15
Матеріали за темою:

 Луценко обговорив із послом Німеччини в Україні Райхелем двосторонню співпрацю в кримінально-правовій сфері

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обговорив із послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем питання двосторонньої співпраці під час кримінального провадження.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в інформації прес-служби Генпрокуратури.

Ю.Луценко в ході зустрічі окреслив основні системні зміни, які вже відбулися в прокуратурі, і розповів про подальші плани щодо реформування відомства.

"Підкреслюючи пріоритетність спрямування роботи в сфері боротьби з корупцією, Генеральний прокурор України зазначив, що подолання цього ганебного явища всередині органів прокуратури буде відповідати очікуванням суспільства і сприятиме підвищенню рівня довіри до правоохоронних органів", - сказано в повідомленні.

Крім того, Ю. Луценко повідомив про подальші наміри щодо залучення до органів прокуратури людей ззовні системи. Також під час зустрічі сторони обговорили окремі актуальні питання двосторонньої співпраці під час кримінального провадження.

"Ернст Райхель запевнив у підтримці Федеративною Республікою Німеччина комплексу реформ, які відбуваються в Україні, і готовності до продовження співпраці в кримінально-правовій сфері", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Луценко: "За час роботи я звільнив 160 керівників прокуратур"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417658
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsSFFqQk1MMUpzZEVONU1Fd3ZVbWRPUTNjd1dXSlNhak42VVhZNVF5c3dXVWhSZG5SRE4yWk9RMlF3V21KUmRrNURNVEJaWmxKb09VTTBNRXd6VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору