EN|RU|UK
 Політика України
  10341  29
Матеріали за темою:

 Генштаб передав на розгляд до Кабміну програму розвитку ЗСУ до 2020 року

генштаб

Генеральний штаб завершив розробку Державної програми розвитку Збройних сил України на період до 2020 року та передав її на розгляд Кабінету Міністрів.

Про це заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Віктор Муженко в інтерв'ю Укрінформу, повідомляє Цензор.НЕТ.


"Генеральний штаб Збройних сил України завершив роботу над проектом Державної програми розвитку Збройних сил України на період до 2020 року та передав його на розгляд Кабінету Міністрів. Далі ця Державна програма буде подана до Ради національної безпеки і оборони України та Адміністрації Президента України", - сказав він.

За словами Муженка, цей документ має на меті реалізацію вже прийнятих стратегічних рішень. "Він визначає завдання і заходи, спрямовані на планове набуття Збройними силами можливостей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, включно з питанням оборони кордонів, захисту суверенітету і територіальної цілісності. Вагома складова цієї програми - це послідовний рух до переходу Збройних сил України на євроатлантичні стандарти", - зазначив начальник Генштабу.


Він підкреслив, що основні зусилля спрямовані на досягнення цілковитої взаємосумісності частин і підрозділів ЗС України з силами Північноатлантичного Альянсу. "Зрозуміло, що набуття членства в НАТО - це питання політичне. Ми своє завдання бачимо у вирішенні практичних питань: у підготовці військ, в адаптації шляхів і способів їхнього застосування до норм і правил, які існують у країнах НАТО. Головна мета цих зусиль - досягти цілковитої взаємосумісності українських частин і підрозділів із силами Альянсу. Це абсолютно реальна перспектива", - заявив генерал.

Державна програма спрямована на реалізацію п'яти стратегічних цілей, які визначені Стратегічним оборонним бюлетенем України.

"Йдеться, перш за все, про створення ефективної системи управління Збройними силами України, про вдосконалення системи оборонного планування, набуття Збройними силами необхідних можливостей, створення єдиної системи логістики та тилового забезпечення, а також, що дуже важливо з урахуванням бойового досвіду, вдосконалення системи медичного забезпечення Збройних сил. Ще один масштабний і важливий напрямок, який відображений у документі, - це професіоналізація українського війська та системний розвиток служби у військовому резерві", - пояснив начальник Генерального штабу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417755
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTmpNRmxRVVhSMFF6RXdURE5SZFhSREsweDVMMUpuVGtNck1FeG1VWE4wUXpRd1dVeFJkblJETm1aT1IwSXdXVXhTWjA1RGR6QlpURkYwWkVONk1GcGlVbW96ZWxGelRrZEJNRXg2VW14MFIxQm1Ua05VTUV4WVVYWmtSMGt3V1V4UmMwNURlRWxPUTFnd1MwWTRNRXB5VVhOT1EzZ3dUSHBTYkhSRE9RPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору