EN|RU|UK
 Політика України
  8641  47
Матеріали за темою:

 "Фінансових проблем немає. Україна повністю готова до проведення Євробачення-2017", - Руслана

Кошти, виділені урядом, повністю забезпечують усі основні видаткові статті для проведення Євробачення-2017.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала член Оргкомітету з проведення Євробачення-2017, співачка Руслана Лижичко.


"Як член Оргкомітету з проведення Євробачення-2017, я можу абсолютно офіційно сказати, що Україна повністю готова до проведення Євробачення. По-перше, кажу це як людина, яка вже одного разу проводила цей конкурс і знає всі нюанси й організаційні моменти не з чуток, а з власного досвіду, по-друге, як учасник підготовки цього року, який має всю необхідну інформацію", - підкреслила вона.

"Фінансових проблем немає. Бо кошти, виділені урядом, а це 450 млн грн або 18 млн дол. за курсом на момент виділення, повністю забезпечують всі основні видаткові статті. Вже один цей бюджет перевищує бюджет багатьох попередніх конкурсів, зокрема конкурсу в Києві 2005 року. І ці гроші не віртуальні, вони зарезервовані в швейцарському банку, не залежать від жодних коливань", - зазначила Руслана.

"По-друге, виділена субвенція Київської міської державної адміністрації на 200 млн грн, це ще майже 8 млн дол., які будуть витрачені безпосередньо на конкурс. Плюс загальний бюджет КМДА на проведення і підготовку - 500 млн грн. Плюс потенційні спонсорські гроші. Плюс кошти від продажу квитків. Плюс кошти, які виділяє Європейський мовний союз. Зазвичай це до 5 млн швейцарських франків, але цього року вони заявили значно більшу суму.
Отже, проблем фінансових, повторюся, просто немає в принципі", - додала член оргкомітету.


"Також для успішного проведення конкурсу Верховна Рада України і Кабінет Міністрів прийняли безпрецедентні закони і рішення, які спрощують процедури з підготовки. Нічого подібного, наприклад, у 2005 році не було. Я думаю, що хвилювання і "шумиха", підняті навколо проведення конкурсу в Києві, - це елемент шантажу, ініційовані ззовні чи політичними, чи то якимись іншими цілями. Ніяких реальних причин для хвилювання я не бачу", - резюмувала Руслана.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417827
TUZwVVVYTjBSMEV3VERkUmMyUkRkekJaWmxGMFpFTTVNRXd6VW1wNU9IWXdTMFJTWnpsSFFqQk1kbEZ6VGtNNU1FeEJka3c1UjFjd1RETlNhRTVES3pCWlJGRjJUa04zTUZsaVVteDBRelV3VEROUmMwTkVVWE4wUjFjd1RHNVJkbVJEZDJaT1EwVXdURXhTWjA1REt6Qk1TRkZ6VGtkSU1FeFlVWFprUXprd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору