EN|RU|UK
 Політика України
  9308  50

 Порушення Росією морського права і захоплення майна може посилити позиції України в органах міжнародної юрисдикції, - прокуратура АРК

Співробітники прокуратури Автономної Республіки Крим спільно з державною прикордонною службою, службою безпеки та національної поліцією України здійснили вихід у Чорне море до Одеського газового родовища.

Під час заходу було зафіксовано низку порушень норм міжнародного права з боку російських представників, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратуру Автономної Республіки Крим.


"Керівництво бурових платформ відмовилося вести радіообмін згідно з міжнародними правилами й ігнорувало запити українських прикордонників. Ракетний катер ВМФ Російської Федерації "Пытливый" із бортовим номером 868, який з'явився в цьому районі, відкрито заявив, що він встановлює режим плавання для інших суден, чим теж порушив норми міжнародного морського права. Також російські військові, здійснюючи небезпечне маневрування, створювали загрозу мореплаванню, не дотримуючись норми Конвенції про Міжнародні правила запобігання зіткненню суден у морі 1972 року", - йдеться в повідомленні.


"Фіксація таких порушень може істотно посилити позиції України в органах міжнародної юрисдикції у справах проти Росії", - зазначили в прокуратурі АРК.

Українські представники зафіксували факт зміни навігаційних даних бурових платформ, що належать Україні і які використовують під прапором Росії.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417839
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGek9VTjNNRXhrT0RCTVRGRjFUa013TUV3M1VYTmtSMFF3V1V4UmRuUkRObVpPUXk4d1REZFNaMDVIUkRCWmFsRjBaRU01TUV3elVtb3plbEYyT1VkQk1FdzNVWFYwUjBRd1dVUlJjMDVIUXpCWlVGSm5Ua04zWms1RGJqQk1OMUpuVGtNNU1FdzNVWFpPUXlzd1dVUlJkbVJEZHpCWlZGSm5kRU1yTUV4UVVYTk9Rek5tVGtOaE1GbEVVWFZPUXpobVRrTm5NRXczVW1ka1IxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору