EN|RU|UK
 Події
  2301  12
Матеріали за темою:

 Кабмін затвердив порядок виплати грошового забезпечення сім'ям військовослужбовців, захоплених у полон

Кабінет Міністрів затвердив порядок виплати грошового забезпечення сім'ям військовослужбовців, захоплених у полон або взятих у заручники, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісти зниклих.

Про це йдеться в постанові уряду №884 від 30 листопада, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Документ передбачає, що виплата грошового забезпечення здійснюється з дня захоплення військовослужбовців членам їх сімей за заявою на ім'я командира (начальника, керівника) військової частини (установи, організації).

Регламентовано, що кошти будуть перераховувати до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців.

Зазначено, що згідно з ухваленим порядком військовослужбовцям зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інші щомісячні додаткові види грошового забезпечення постійного характеру.


Відповідно до супровідної інформації до документу, рішення ухвалено для посилення соціального захисту військових Збройних сил, інших утворених згідно із законом військових формувань і правоохоронних органів, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, яких було захоплено в полон або які стали заручниками на території проведення антитерористичної операції під час бойових дій, і членів їх сімей.


Під терміном "безвісти зниклий військовослужбовець" слід розуміти зниклого безвісти під час захисту вітчизни військового, щодо якої понад 15 днів немає відомостей про місце його перебування, крім відомостей про самовільне залишення військової частини або місця служби.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417845
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFpNZVM5UmMzUkROREJNTDFGMU9VTjNNRmxNVVhWSWVsRjBPVU4zTUZsRVVtYzVSMGd3VEROUmRVNURObVpPUXk4d1REZFJkVGxES3pCTU1UZ3dURXhTYkhSRE5UQlpTRkpxVGtNMk1FdzNVWE4wUXlzd1dVaFJkVGxIUkRCTVlsRnpaRU1yTUV4TVVtaDBSMWRtVGtOaE1FeEVVWE5rUXpnd1dtSlJkbEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору