EN|RU|UK
 Суспільство
  7974  19

 Терористи "ДНР" шукають розповсюджувачів листівок про програму СБУ щодо повернення до мирного життя, - Тимчук

В окупованій частині Донецької області терористи "ДНР" шукають розповсюджувачів листівок з інформацією про програму СБУ "На тебе чекають вдома".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив парламентарій від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на Facebook.

"МДБ ДНР" посилено шукає розповсюджувачів листівок з інформацією про програму СБУ для бойовиків "На тебе чекають вдома", що поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в терористичній діяльності і звернулися до правоохоронних органів України з відповідною заявою. Зокрема, подібні листівки останнім часом стали активно з'являтися поблизу місць дислокації "військових частин ДНР" (особливо північна частина окупованих районів Донецької області)", - пише він.

"Згідно з доповіддю керівництва "МДБ" ватажкам "ДНР", поширення інформації про цю програму СБУ є "серйозною загрозою для морально-психологічного стану" місцевих бойовиків зі складу "1-го армійського корпусу ДНР". Серед бойовиків посилено поширюється інформація, що ця програма дозволяє безболісно повернутися до мирного життя, здавшись силам АТО і склавши зброю. Багато бойовики висловлюють готовність скористатися цим", - інформує депутат.

"Крім посиленого пошуку розповсюджувачів листівок, "МДБ ДНР" запропонувало командуванню "1-го армійського корпусу ДНР" посилити "виховну роботу" з особовим складом з дискредитації подібних пропозицій Києва ("інформувати" про "звірства карателів", "підступність і підлість" СБУ, активізувати пропагандистську роботу в підрозділах)", - додав Тимчук.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417868
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJMVEZGMVRrTTRNRmxtVW1jNVF6Wk1lUzlSZFRsRE5EQlpTRkpuZEVkWE1FeE1VWFYwUXpSbVRrZERNRXhZVW1kT1F5c3dXVVJSZFU1RE16Qk1lRGd3UzBoUmEyUkRhbVpPUTFVd1REZFJkbVJEZURCTVJGSm5XSHBSYkU1REt6Qk1NMUYwWkVkSE1GbDZVWFYwUTNkSlRrTXJNRXhJVVhVNVEzY3dXVWhTWjNSSFRRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору