EN|RU|UK
 Політика України
  1276  40

 Місцеві бюджети за 11 місяців отримали додатково до річних планів 44 млрд грн, - Гройсман

Протягом 11 місяців 2016 року у результаті децентралізації надходження до загального фонду місцевих бюджетів у середньому по країні перевищили річні плани, затверджені місцевими радами. Приріст до місцевих бюджетів у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року склав близько 44 млрд гривень.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, відкриваючи Міжнародний конгрес мерів "Глобальні тенденції розвитку міст" у понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Місцеві бюджети рік до року зростають більше ніж на 50%. Ми маємо вже за 11 місяців більше 100% виконання річного плану в середньому по країні. Додатковий ресурс - майже 44 млрд грн - це реальні інвестиції, які ми можемо направляти у всі сфери життя і модернізувати наші міста", - повідомив Голова Уряду, говорячи про ефективність децентралізації.

Також читайте: Деякі міські голови порозміщували кошти громад на депозитах у банках і тішаться, що відсотки ростуть, а по лікарнях, тим часом, не вистачає елементарного обладнання, - Жебрівський

Тепер перед місцевою владою стоїть завдання публічно й ефективно використати цей ресурс, наголосив Прем'єр-Міністр.

Він переконаний, що зловживання під час державних закупівель - це злочин стосовно громади та держави.

"Держава створила інструменти - використайте їх, зробіть це максимально ефективно. Це дасть можливість вам бути кращими, - підкреслив Володимир Гройсман. - Час "відкатів", хабарів має залишитися у минулому, тому що це все знищує нашу державу".

Голова Уряду закликав міських голів бути відкритими перед громадами. Це забезпечить можливість контролю та відповідальності.

Читайте також: Гройсман навів черговий приклад успішної децентралізації: Шумській ОТГ за 9 місяців вдалося мобілізувати 65,8 млн грн доходів
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417874
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1IxY3dXVWhTYUhSRE1UQk1URkYwVTBSU1oyUkRkekJNZWxGMmRFTjVNRmxFVW1vNVF6QXdXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNURNREJNV0ZKb2RFTXhNRXd6VW1kMFIwRXdURVJSZFRsSFZ6Qk1abEZ6VGtkSE1GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору