EN|RU|UK
 Політика України
  9298  41

 "Квартира декларується з 2006 року, земельна ділянка з - 2013, а в згаданому будинку я взагалі не був жодного разу", - Кириленко про походження своєї нерухомості

Віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко прокоментував походження своєї нерухомості, про яку минулого тижня стало відомо з розслідування журналістів "Слідство.Інфо".

"Щодо "виявлення" журналістами моєї нерухомості. Її неможливо "виявити", тому що її ніхто не приховував: квартира декларується з 2006 року, земельна ділянка з 2013, незавершене будівництво з цього року в е-декларації, оскільки до того такі об'єкти декларувати було не потрібно", - йдеться в повідомленні прес-служби В'ячеслава Кириленка, передає Цензор.НЕТ.

Квартиру, за словами Кириленка, придбано в кредит, який виплачували в гривнях протягом 10 років, а земельна ділянка, як і недобудований будинок, до 2013 року належали близьким родичам.

Дивіться: "Більше нагадує Палац культури", - журналісти розповіли про елітну нерухомість віце-прем'єра Кириленка. ВIДЕО

"У 2013 році після спроби певних осіб рейдерським способом захопити ділянку, щоб відбити рейдерські атаки, було ухвалено спільне рішення оформити договір дарування на ім'я моєї дружини", - зазначив Кириленко.

При цьому він наголосив, що в згаданому будинку ніхто ніколи не жив, а його готовність становить не 90%, як стверджують журналісти, а максимум 50% - стіни, дах і вікна, а останні будівельні роботи на об'єкті датуються 2008 роком.

"Будинок планували як велике сімейне житло для кількох сімей, всі роботи відбувалися ще до кризи 2008 року, участь моєї сім'ї в фінансуванні вкрай незначна. У 2008 році всі роботи припинили, будинок недобудований у зв'язку з браком коштів. Я там взагалі не був жодного разу, хоча на фото об'єкт безумовно бачив", - зазначив Кириленко.

Журналістське розслідування Слідство.Інфо Кириленко вважає черговою кампанією проти нього і його дружини - Катерини Кириленко, розгорнутої "інтернаціональною бригадою діячів, які за будь-яку ціну бачать керівником Національного агентства забезпечення якості освіти ставленика сумнозвісних Сулими-Табачника - такого собі громадянина Храпатого - покірного виконавця їхніх вказівок. Причому, будь-яких".

Також читайте: Віце-прем'єр Кириленко задекларував 900-метровий будинок під Києвом, 5 земельних ділянок та 4 квартири

"Для цього використовують будь-які методи, серед яких і реанімація теми про так званий "плагіат" у дисертації моєї дружини, цькування якої з боку окремих неадекватних особистостей давно перейшло всі етичні межі. Причому цькування за гроші. Тому їм байдуже, що Катерина Кириленко після власне захисту дисертації 15 жовтня 2015 року, ще тричі після всіх оскаржень публічно й успішно захистила на різних спецрадах і Атестаційній колегії МОН текст своєї роботи.

Знаючи, що готують замовні матеріали на всі ці теми, я свідомо відмовився від коментарів журналістам каналу, в ефірі якого вийшов сюжет "на задану тему". Це моє право. До речі, всі грошові оцінки майна в сюжеті також не відповідають дійсності і взяті "зі стелі", - для посилення ефекту, так би мовити. Оскільки замовна кампанія триває, необхідні коментарі надаю зараз, у цьому повідомленні. Вибачте, що з деяким запізненням", - йдеться в повідомленні прес-служби Кириленка.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417899
VEhrdlVXMTBRelF3V1VSUmRVNUROekJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6a3dURmhTWjA1SFJEQlpXRkYyZEVNNE1GcGlVbWRrUjBNd1dYYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору