EN|RU|UK
 Політика України
  17620  145

 Яценюк подав до суду на автора поширеної в ЗМІ інформації про 24 вілли. ДОКУМЕНТ

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк звернувся із позовною заявою до суду на автора неправдивої інформації про начебто придбання ним 24-х вілл у Маямі. Справа розглядатиметься у Солом'янському районному суді Києва.

У позовній заяві йдеться, що поширена відповідачем - Олегом Торгалом інформація є недостовірною та такою, що абсолютно не відповідає дійсності. Про це повідомили у прес-службі НФ.

Читайте також: "Повні банкнот сумки і змова з метою повалення Яценюка". Онищенко заявив про масштабну корупцію в Україні, - The Independent

яценюк

Арсеній Яценюк заявляє, що не має і ніколи не мав у власності ані рухомого, ані нерухомого майна за межами держави Україна; не має закордонних рахунків у банках; не має жодного стосунку до іноземних компаній, тим більше не є власником чи кінцевим беніфіціаром компаній, зареєстрованих за межами нашої Держави.

"Більше того, Арсеній Яценюк є виключно громадянином України і ніколи не мав громадянства іншої країни та не отримував права на постійне проживання у жодній країні світу", - йдеться в документі.

Повна інформація про належне лідерові "Народного фронту" рухоме і нерухоме майно, майновий стан та членів сім'ї міститься у декларації за 2015 рік, яка є в загальному доступі.

Крім того, зазначена неправдива інформація спростовується й тим, що ані позивач особисто, ані його довірені особи ніколи не відвідували Маямі з метою придбання у власність нерухомого майна.

Арсеній Яценюк звертається до суду визнати недостовірною інформацію, поширену Олегом Торгалом, та зобов'язати його протягом десяти календарних днів з дня набрання законної сили рішенням суду спростувати її в такий самий спосіб, яким ця неправдива інформація була поширена.

яценюк

яценюк

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Справедливість неминуче торжествуватиме, а наш народ об'єднає всі свої землі, на які зазіхнув ворог", - Яценюк


яценюк

яценюк

яценюк

яценюк

Источник: https://ua.censor.net.ua/n417903
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VZENNRmxRVVhSQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору