EN|RU|UK
 Політика України
  2312  6
Матеріали за темою:

 ЗСУ почали працювати над створенням власної системи підготовки інструкторів, яку завершать у 2018 році, - Міноборони

Створення сучасної системи підготовки військових інструкторів для Збройних Сил України, яка будуватиметься на кращому досвіді армій країн НАТО, вже розпочалося, і буде завершено у 2018 році.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони України.

"Донедавна в Збройних Силах України не було своєї "школи" інструкторів, тобто такої системи, яка б передбачала підготовку військовослужбовців на методичних курсах різних рівнів, тому залучення для цієї роботи фахівців з держав-членів НАТО було необхідним. Але саме зараз ми закладаємо фундамент власної системи підготовки інструкторів, створення якої буде завершено у 2018 році", - зазначив тимчасовий виконувач обов'язків начальника Головного управління підготовки ЗС України полковник Олексій Таран.

Читайте також: Від початку 2014 року матеріальну допомогу для потреб Збройних сил України надали 18 країн світу, - Міноборони

За його словами, наразі розроблений проект Концепції розвитку інституту інструкторів Збройних Сил України, яку передано на розгляд експертам НАТО. Документ буде доопрацьований з урахуванням їхніх рекомендацій та представлений на затвердження начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних Сил України.

"Сьогодні ми вже маємо українських інструкторів, які за рівнем професійної підготовки не поступаються західним фахівцям та мають бойовий досвід. Але їх недостатньо. На початок 2016 року в навчальних центрах Збройних Сил України сертифікати про завершення відповідних методичних курсів в Україні або за кордоном мали лише близько 3 відсотків інструкторів", - повідомив Таран.

Також читайте: Україна та США обговорили деталі спільного військового навчання "Сі Бриз-2017"

Як повідомив офіцер, для вирішення цієї проблеми був створений 197 Центр підготовки сержантського складу, де розробляються навчальні програми для підготовки інструкторів за трьома рівнями - базовий, підвищений та академічний, - що є аналогічним системі підготовки інструкторів у країнах Альянсу. Цього року в цьому навчальному закладі, де всі адміністративні та викладацькі посади обіймають професійні сержанти, підготовлено 458 сержантів, ще 90 фахівців завершать навчання у грудні поточного року. Наступного року Центр має випустити вже понад тисячу сержантів, з них приблизно 600 завершать курси інструкторів.
"Невдовзі ми матимемо найкращих власних інструкторів, які готуватимуться у національних навчальних центрах. Але на цьому етапі ми, особливо, вдячні військовослужбовцям НАТО за практичну та методичну підтримку. Вони допомагають нам впровадити в підготовку особового складу відповідні підходи та стандарти Альянсу, що дає можливість досягти сумісності Збройних Сил України зі збройними силами держав-членів НАТО", -підкреслив Таран.
Він повідомив, що в навчальних центрах ЗС України зараз працюють зарубіжні інструктори з різних країн, серед іншого зі США, Канади, Великобританії, Литви, Латвії, Естонії та Польщі.
"У кожної країни є свої особливості в організації навчального процесу. Ми уважно вивчаємо досвід кожної з них і впроваджуємо у власну систему підготовки особового складу краще з нього", - зазначив Таран.Источник: https://ua.censor.net.ua/n417921
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEM5U2JIUkRNREJNVUZGMmRFZERNRXczVVhOMFF6WXdURUk0TUV4RVVtZE9Remd3V21KU2FqTjZVVzVPUjFjd1RETlJkblJEZURCTU4xSm5Ua01yTUV3elVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору