EN|RU|UK
 Політика України
  2249  24

 Україна і Туреччина підписали угоду про співпрацю між прикордонниками та береговою охороною

Під час робочої поїздки до Анкари голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко відвідав Берегову охорону Туреччини, де зустрівся з її командувачем Бюлентом Oлджаєм, з яким підписали угоду з двостороннього співробітництва між прикордонниками та береговою охороною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Туреччина допоможе в поширенні українського мовлення на окупований Крим, - Костинський

Під час свого виступу голова Держприкордонслужби зазначив, що для України є дуже важливим підтримання прикордонної безпеки на морі, а однією зі складових в його охороні є морська охорона. При цьому прикордонне відомство активно вивчає досвід іноземних партнерів і навпаки - ними здійснюється моніторинг діяльності українських морських підрозділів.

Окремо Віктор Назаренко зупинився на загрозі, пов'язаній з агресивними діями Росії в регіоні. Він також додав, що ні Україна, ні світова спільнота не визнають анексії Криму. А рішенням уряду України були закриті всі морські порти на півострові, про що повідомлено державам-членам Міжнародної Морської Організації.

Також читайте: Ердоган погрожує Євросоюзу відкрити кордони для біженців

Крім цього, зазначалося, що в даному регіоні значної уваги вимагає питання протидії загрозам у прикордонній сфері, особливо щодо міграційної кризи, пов'язаної з потоками вихідців із Близького Сходу і Південно-Західної Азії, іншими загрозами спроби налагодження морського трафіку наркотиків і великих партій товарів і вантажів із використанням різних протиправних схем. Негативно впливає на обстановку незаконний промисел біоресурсів в економзоні, що має сезонний характер.

Наприкінці зустрічі Віктор Назаренко і Бюлент Oлджай підписали узгоджений Протокол зустрічі з двостороннього співробітництва між Державною прикордонною службою України та командуванням Берегової охорони Туреччини. Ним, зокрема, передбачені заходи в рамках двостороннього співробітництва, які будуть проводитися в 2017 році. Серед іншого, заплановано взаємне стажування персоналу обох відомств з метою обміну практичним досвідом правоохоронних обов'язків на морі та пошуково-рятувальних операцій.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n417980
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJiRTVETVRCWlJGRjBkRU12TUZsRVVYVk9Rell3VERkU1owNURNREJNTjFGMlpFZENNRXgyVW1jNVF6SXdURWhSYzBoNlVXOTBSMFF3V1VSUmRHUkhTREJaWmxGMVRrTTVNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору