EN|RU|UK
 За кордоном
  6929  68

 "Нарощується інформаційний вплив на населення Росії з метою розмивання духовно-моральних цінностей", - Путін затвердив Доктрину інформаційної безпеки РФ

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про затвердження Доктрини інформаційної безпеки Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, у документі сказано, що одним з основних чинників, що впливають на інформаційну безпеку, є нарощування низкою зарубіжних країн можливостей інформаційно-технічного впливу на інформаційну інфраструктуру РФ у військових цілях.

"Розширюються масштаби використання спеціальними службами окремих держав засобів інформаційно-психологічного впливу, який спрямований на дестабілізацію внутрішньополітичної та соціальної ситуації в різних регіонах світу і приводить до підриву суверенітету і порушення територіальної цілісності держав", - йдеться в Доктрині.

Крім того, в документі відзначається тенденція до збільшення в зарубіжних ЗМІ обсягу матеріалів, що містять упереджену оцінку державної політики РФ. Російські засоби масової інформації, як стверджується в Доктрині, часто піддаються за кордоном відвертій дискримінації, російським журналістам створюються перешкоди для здійснення їхньої професійної діяльності.

"Нарощується інформаційний вплив на населення Росії, в першу чергу на молодь, з метою розмивання традиційних російських духовно-моральних цінностей", - йдеться в доктрині.

У документі також зазначається збільшення масштабів комп'ютерної злочинності в РФ, перш за все, в кредитно-фінансовій сфері. Крім того, повідомляється про недостатній рівень розвитку технологій інформаційної безпеки в економічній сфері. "Залишається високим рівень залежності вітчизняної промисловості від зарубіжних інформаційних технологій у частині, що стосується електронної компонентної бази, програмного забезпечення", - йдеться в документі.

У зв'язку з цим основними напрямками стратегії забезпечення інформаційної безпеки "відповідно до військової політикою РФ" є стратегічне стримування та запобігання військовим конфліктам, які можуть виникнути в результаті застосування інформаційних технологій, а також вдосконалення системи забезпечення інформаційної безпеки Збройних сил РФ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418021
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPVXg1TDFKc2RFTTVNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSYzA1SFJ6QmFZbEYxWkVNNU1FeEJaekJNVEZKc2RFTTFNRXd6VVhOSWVsSnNkRU01TUZsVVVYWjBSMEV3VEhwUmMwNUhSekJhWWxKcU0zcFJkbVJEZHpCTWNsRnpUa016
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору