EN|RU|UK
 Політика України
  29684  47

 Парламент скасував зрівняння грошового забезпечення строковиків та контрактників в особливий період

Верховна Рада скасувала зрівняння грошового забезпечення військовослужбовців строкової та контрактної військових служб в особливий період.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", за ухвалення проекту постанови №5048 проголосували 235 депутатів за мінімально необхідних 226.

Прийнятий документ вилучає відповідну норму з постанови парламенту "Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності і безпеки держави".

Згідно з пояснювальною запискою, військовослужбовці строкової служби перебувають на повному державному забезпеченні, тому введення рівних умов оплати спричинить диспропорцію в забезпеченні їх і контрактників.

Крім того, рішенням Ради національної безпеки і оборони від 28 серпня 2014 року визначено завдання щодо запобігання залучення військових строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції (АТО).

Як повідомлялося, 14 липня Рада виключила з середньомісячного доходу сім'ї на час проведення антитерористичної операції грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в АТО.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418050
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhRekJaUkZGelRrTTJNRmxLT0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtb3plbEZyZEVObg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору