EN|RU|UK
 Політика України
  38984  43
Матеріали за темою:

 Рада дозволила військовослужбовцям розривати контракти під час АТО

Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проходження військової служби, яким дозволяється звільнення військовослужбовців, які в особливий період (крім проведення мобілізації та введення воєнного стану) проходять військову службу за контрактом, і термін контракту яких закінчився, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

За відповідне рішення проголосували 239 нардепів.

"Метою Закону є вдосконалення деяких положень законодавства про: надання можливості військовослужбовцям, які проходять військову службу з різних видів контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби, запровадження військової служби за призовом осіб офіцерського складу (терміном на 18 місяців), в тому числі в особливий період. А також врегулювати деякі інші питання, пов'язані з прийняттям, проходженням, звільненням з військової служби, шляхом внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", а також питання збереження соціальних пільг військовослужбовців шляхом внесення змін до кодексу законів про працю України та Закону України "про пенсійне забезпечення осіб, звільнених із військової служби, та деяких інших осіб", - сказано в пояснювальній записці до законопроекту.

Зокрема, підлягають звільненню зі служби студенти, аспіранти або докторанти денної форми навчання, які були призвані на військову службу за мобілізацвєю на особливий період, військовослужбовці, які уклали контракт на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, і відслужили не менше 24 місяців. Разом з тим ці категорії військовослужбовців можуть продовжувати військову службу за новим контрактом за власним бажанням.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418055
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXh5VVhaMFF6a3dXVXhTWjA1RGR6Qk1jbEpuYm5wUmMzUkhWekJNYmxKblpFZE5NRXh5VVhaMFEza3dURGRTWjJSRE56QlpVRkYwZEVONE1FdzNVWE4wUjBjd1dsbzRNRXhFVW1kT1F6Z3dXbUpTYWpONlVXdDBRMmM9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору