EN|RU|UK
 Політика України
  1454  16

 Мін'юст оголосив конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації

Міністерство юстиції України оголосило проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації.

Відповідний наказ розміщено на сайті Мін'юсту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

У ньому сказано, що міністерство запрошує професійних юристів взяти участь у конкурсі.

"Відбір буде проведено за принципом повної відкритості. Участь у конкурсному відборі зможуть взяти всі, хто буде відповідати кваліфікаційним вимогам. Термін подачі документів становить 30 днів з моменту публікації наказу", - сказано в повідомленні.

Окремо Мін'юст запрошує представників громадських організацій та ЗМІ приєднатися до конкурсного процесу і зробити відбір кандидатури на посаду директора Департаменту з питань люстрації максимально прозорим, відкритим і зрозумілим для суспільства.

"Саме за таких умов ми зможемо вибрати дійсно кращого кандидата, який обійме одну з найвідповідальніших посад у Міністерстві юстиції країни. На час проведення конкурсного відбору куратором роботи Департаменту з питань люстрації призначено заступника Міністра юстиції Сергій Пєтухова", - сказано в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

Нагадаємо, 21 листопада Тетяна Козаченко повідомила про своє звільнення з посади директора департаменту Міністерства юстиції з питань люстрації. Пізніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що на посаду т.в.о. директора департаменту призначена 23-річна Ганна Калинчук. Згодом Калинчук поскаржилася на цькування в ЗМІ і соцмережах через своє призначення. 2 грудня в Мін'юсті заявили, що відмовилися призначати Калинчук т.в.о. керівника Департаменту з питань люстрації через "реакцію суспільства".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418060
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVETnpCWk4xSm5aRWRETUZsRVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVVzVPUjFjd1REQnVNRmszVW1ka1IwTT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору