EN|RU|UK
 За кордоном
  3005  47

 "Ми не вважаємо самоціллю повернення Росії в ПАРЄ", - спікер Держдуми Володін

Росія не вважає самоціллю повернення до співпраці з Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив голова Державної Думи РФ В'ячеслав Володін.

"В умовах тимчасового призупинення участі російської парламентської делегації в діяльності ПАРЄ наш парламент не робив і не має наміру робити будь-яких кроків до самоізоляції", - сказав він. "При цьому ми не вважаємо самоціллю повернення Росії в ПАРЄ і ведемо мову про створення умов, які дозволили б уникнути повторення таких кризових ситуацій не тільки щодо Росії, але, що найголовніше, стосовно будь-якої іншої парламентської делегації", - додав спікер.

"Повернення російської делегації можливо лише за умови, якщо дискримінаційні заходи будуть скасовані", - підкреслив глава нижньої палати парламенту РФ. "Ми вважаємо, що сам підхід, коли позбавляють парламентську делегацію, а значить, країну права голосу і виключають з парламентської роботи, неприйнятний ні в якому парламенті. Тим більше це ставить під сумнів взагалі демократичні засади існування цього інституту", - заявив Володін.

Російська делегація в ПАРЄ в квітні 2014 року було позбавлена основних повноважень через окупацію Криму Росією. У 2015 році ПАРЄ двічі розглядала питання про відновлення делегації РФ в її правах, але санкції продовжують діяти: Росія позбавлена права голосу, а також права брати участь у роботі керівних органів асамблеї і її моніторингових місіях зі спостереження за виборами на просторі Ради Європи. У січні 2016 року РФ відмовилася подавати заявку на підтвердження повноважень на 2016 рік.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n418096
VEhrNGRrdzVRMVV3VEZoU1owNURNakJNVkZKbk9VTTRNRXhDT0RCS0wxRnJUa05uTUVsU09EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору