EN|RU|UK
 Економіка
  3348  5

 Майно "Полтавахіммашу" виставлено на торги

6 грудня 2016 року в рамках виконавчого провадження відбудуться торги арештованим майном ТОВ "Полтавахіммаш", що входить у групу компаній "Азовмаш".

Зокрема, згідно з оголошенням, розміщеним на сайті електронного аукціону, заарештованого майна СЕТАМ, на торги виставлено основне виробниче обладнання підприємства. В основному, це верстати для виробництва вагонів та іншої продукції, без яких практично не можливий випуск готової продукції, яку підприємство поставляє на експорт, пишуть Українські новини.

Зараз зареєстровано чотири учасники, серед яких кредитор підприємства - "Альфа-Банк".

У прес-службі банку підтвердили участь у торгах, вже сплачений гарантійний внесок.

Нагадаємо, що згідно з наказом Господарського суду Запорізької області, ще в січні 2016 року було відкрито виконавче провадження щодо примусового стягнення з "Полтавахіммашу" 12,6 млн доларів на користь кредитора.

"Полтавахіммаш" - вагонобудівне підприємство, яке спеціалізується на випуску вагонів-цистерн для перевезення зріджених вуглеводневих газів, пропану, бутану і їх сумішей. Підприємство входить до групи "Азовмаш", що належить Світлані Савчук та Юрію Іванющенку. За інформацією ЗМІ, загальна сума заборгованості групи перед кредиторами досягла 20 млрд грн.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418116
VEhrNGRrdzVSME13VERkU1owNURlakJNYURnd1NpOVJkblJETnpCWlRGRnpUa041TUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору