EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1428  28

 Канада допоможе в підготовці тренерів для правоохоронних органів України

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час офіційного візиту в Канаду обговорив із канадськими колегами можливість обміну офіцерами правоохоронної системи для навчання. У свою чергу канадська сторона запропонувала допомогу в підготовці тренерів для правоохоронних органів України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Читайте також: Нематеріальна підтримка Канади є не менш значущою, ніж матеріальна: нам важливіше відчувати, що країна G7 поруч з Україною, - Аваков

За словами Арсена Авакова, українські правоохоронці зацікавлені в освоєнні навчальних програм, які використовують канадські колеги, оскільки ці програми передбачають вивчення як теоретичних, так і практичних знань.

"У коледжі програму підготовки розроблено таким чином, що після короткого курсу теорії у слухачів є можливість застосувати знання на практиці, у реальних умовах. Нам буде цікаво і корисно отримати знання саме тут", - зазначив Арсен Аваков під час офіційного візиту до канадського коледжу для вищого офіцерського складу поліції.

У навчальному закладі функціонують 55 курсів за різними напрямами. Зокрема, слухачі вивчають навіть особливості досліджень біологічного матеріалу, а також роботу з вибухонебезпечними предметами та функціонування поліграфу. Крім того, канадський поліцейський коледж для вищого офіцерського складу є єдиним навчальним закладом країни, в якому готують фахівців для усіх правоохоронних органів Канади, зокрема - фахівців-вибухотехніків.

Також читайте: За стандартами НАТО вже підготовлено чотири батальйони, завершується підготовка п'ятого, - Полторак

Під час візиту голови МВС України у канадський поліцейський коледж сторони домовилися підготувати та підписати найближчим часом Меморандум про співпрацю. У ньому буде закріплено всі досягнуті домовленості.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418167
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTm1NRmxFVVhOT1Eza3dURGRSZG5SSFJqQk1OMUpuVGtNck1Fd3pVWFprUjFkSlRrTXJNRmxFVVhNNVEzY3dURE5SZFVoNlVtZDBSMEV3VEZoUmRtUkRNVEJaUWpnd1RDOVNiSFJETURCTVVGRjJkRWRETUV3M1VYTjBRell3VEVJNE1Fb3pVWE5PUjBjd1RDOVJkblJETnpCYVlsSm9kRWRYTUZrNU9EQktjbEZ6VGtNNU1FeEVVWFJPUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору