EN|RU|UK
 Політика України
  21642  18

 Журналісти перевірили, чи вживали наркотичні речовини нардепи протягом останніх 18 місяців

Журналісти ІА УНН вирішили не чекати, поки проект закону стане законом і запропонували народним обранцям пройти відповідну перевірку вже сьогодні.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, яким пропонується щорічно проходити перевірку на наркотичну залежність Президенту, парламентаріям і чиновникам на особливо відповідальних посадах. Законопроект зареєстровано 16 листопада 2016 року, проте розмови навколо нього не вщухають чи не з першого дня реєстрації.

Тому, УНН відправився до Верховної Ради України. Народним обранцям було запропоновано пройти тест на вживання наркотичних речовин із залишковою реакцією 18 місяців. Принцип дії тестів надпростий: лакмусовий папірець потрібно прикласти до будь-якої частини тіла, де є пото-жирові виділення, і за 4 хвилини отримуємо результат.

Варто зазначити, що деякі народні обранці відразу ж погодилися пройти перевірку на вживання як легких, так і важких наркотиків, однак цього так і не зробили.


Переважна більшість народних депутатів погодилися і пройшли тест на наркотики без сумнівів і, як виявилося, не дарма не відмовилися. Так, не вживали наркотики протягом останніх 18 місяців такі народні депутати, як Олексій Гончаренко, Дмитро Добродомов, Ігор Луценко, Юрій Дерев'янко, Єгор Соболєв, Олександр Кодола, Денис Силантьєв та радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Зазначимо, що тільки один із народних депутатів відмовився пройти відповідну перевірку. Йдеться про народного депутата, голову комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергія Рибалку.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418221
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVET1RCTVJGSm5Ua00yTUV3M1VtZDBRelF3VEhKUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору