EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1580  20

 Промисловці просять Гройсмана не допустити зростання залізничних тарифів до створення НКРТ. ДОКУМЕНТ

Асоціації найбільших українських вантажовідправників звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням не допустити підвищення вантажних залізничних тарифів до створення Нацкомісії регулювання тарифів на транспорті (НКРТ).

Про це повідомляє "Обозреватель", із посиланням на uaprom.info.

Відповідний лист Федерація металургів України, Об'єднання підприємств "Укрметалургпром", Українська зернова асоціація, Союз хіміків України, Українська асоціація виробників феросплавів, Асоціація "Укрцемент" та Асоціація "Укрстекло" направили прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру економіки Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, міністру фінансів Олександру Данилюку та голові Держрегслужби Ксенії Ляпіній.

"Просимо Вас не допустити підвищення вантажних залізничних тарифів до створення незалежного органу - Нацкомісії регулювання тарифів на транспорті (НКРТ), який зможе професійно, виважено та об'єктивно оцінити обґрунтованість і доцільність перегляду вантажних тарифів", - ідеться в документі.

Крім того, вантажовідправники просять Гройсмана доручити менеджменту ПАТ "Укрзалізниця" доопрацювати фінплан монополії на 2017 рік у частині виключення доходів від індексації вантажних тарифів, зниження зростання собівартості в 2017 році до рівня запланованого Кабміном індексу промислових цін (8,5%), а також оптимізації адміністративних витрат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зростання промвиробництва в Україні в жовтні сповільнилося до 0,8%

Промисловці також просять прем'єр-міністра "забезпечити ретельне відпрацювання і подальше виконання в 2017 році програми капітальних інвестицій на рівні не менш як 17 млрд грн. З публічним обговоренням усіх інвестпроектів з бюджетом понад 10 млрд грн".

"Починаючи з 2017 року, не пізніше 20 днів після завершення кожного кварталу оприлюднити детальний щоквартальний звіт про виконання програми капітальних інвестицій, а також про виконання завдань щодо скорочення витрат УЗ у розрізі конкретних заходів", - сказано в листі.

промышленники

промышленники

промышленники

промышленники

промышленники

промышленники
Раніше представники гірничо-металургійного комплексу України, найбільшого вантажовідправника в країні, різко розкритикували плани "Укрзалізниці" підвищити вантажні тарифи на 25%, зажадали введення мораторію на зростання залізничних тарифів до створення тарифного регулятора і відмовилися підписувати будь-які меморандуми з Бальчуном.Источник: https://ua.censor.net.ua/n418306
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVIwRXdURGRSZGs1RE5EQlpTRkYxT1VNck1FeE1VbXgwUjBJd1dVeFNha2g2VW1kMFEzY3dXVVJSZFU1SFJUQk1hRGd3V1V4U1owNURkekJNTTFKblpFTXZNRXczVW1kT1IwTm1Ua016TUV4RVVYVTVSMWN3VEdaUmRtUkROREJaWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору