EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  7738  31
Матеріали за темою:

 Завтра, 8 грудня, комітет Євроради повинен проголосувати за механізм припинення безвізу, - "телеканал 112"

В ЄС на інституційних тристоронніх переговорах прийняли механізм припинення безвізового режиму, завтра один із профільних комітетів Європейського парламенту повинен проголосувати за сьогоднішнє рішення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив кореспондент у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна".

"Сьогодні на інституційних тристоронніх переговорах прийняли механізм припинення безвізового режиму, що означає, що вже до кінця цього року позитивне рішення може бути прийнято і в українському питанні. Залишилися певні формальні бюрократичні кроки", - зазначив кореспондент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": В ЄС знайшли компроміс щодо призупинення безвізового режиму. Тепер слово за Радою ЄС, - Порошенко про безвіз

Він анонсував, що завтра один із профільних комітетів Європейського парламенту повинен проголосувати за сьогоднішнє рішення, щоб наступного тижня на сесії Європарламенту в Страсбурзі проголосували як за затвердження механізму щодо припинення безвізового режиму, так і паралельно за безвізовий режим для України і Грузії.

"Усі обставини, щоб це відбулося, зараз є. Після голосування в Європарламенті потрібно буде затвердження на Раді ЄС, оскільки це може бути будь-яка рада, як збори міністрів закордонних справ, так і внутрішніх справ, вони повинні встигнути це зробити до зимових канікул, які в ЄС починаються 25 грудня. Якщо до цього часу всі формальні процедури будуть прийняті й буде опубліковано рішення в офіційному журналі ЄС, то автоматично через 21 день безвіз повинен почати діяти", - пояснив кореспондент.

Також читайте: "Ми ризикуємо втратити авторитет", - глава Євроради Туск закликав Європарламент прискорити надання Україні "безвізу"

Як відомо, механізм зупинення безвізу було практично узгоджено, але його прийняттю заважали політичні питання. Наприклад, у Франції хотіли б відкласти прийняття механізму до президентських виборів у квітні 2017 року. Від введення цієї процедури залежить отримання Україною, Грузією і Косово візової лібералізації.Источник: https://ua.censor.net.ua/n418327
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRIYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору