EN|RU|UK
 Політика України
  11472  40

 Посол Чалий і віце-прем'єр Климпуш-Цинцадзе провели зустріч з американським сенатором Гремом

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та посол України в США Валерій Чалий провели зустріч із головою Підкомітету щодо фінансування Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм Комітету з питань асигнувань Сенату, членом сенатських комітетів з питань збройних сил, з юридичних питань та бюджету Ліндсі Гремом.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в посольстві України в США.

сша чалый

У повідомленні зазначається: "Обговорено пріоритетні питання, пов'язані з протидією агресії РФ проти України, що триває.

Віце-прем'єр-міністр та посол України подякували сенаторові за підтримку в ухваленні Конгресом законодавчих актів, що передбачають збільшення Сполученими Штатами фінансової та безпекової допомоги нашій державі.

Окремо відзначено включення Підкомітетом, який очолює Сенатор Грем, до проекту "Закону щодо асигнувань на потреби Державного департаменту, зарубіжні операції та суміжні програми на 2017 фінансовий рік" положення, що санкціонує надання Україні нових кредитних гарантій США у 2017 бюджетному році.

Окрему увагу в ході зустрічі приділено подальшим спільним крокам з метою забезпечення ухвалення Сенатом та набуття чинності законом "Про підтримку стабільності і демократії в Україні".

Сенатор Грем запевнив у тому, що питання підтримки України й надалі належатимуть до пріоритетів його діяльності та в цьому контексті підтвердив намір відвідати нашу державу наприкінці грудня разом із головою Комітету збройних сил Сенату Дж.Маккейном".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна сподівається, що США на чолі з Трампом збережуть лідерську роль у забезпеченні єдності Заходу проти агресії РФ, - Климпуш-Цинцадзе
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418331
VEhrdlVYQTVRM2N3VEhaUmRVNUROV1pPUTJFd1RIWlJkVTVET0RCTUwxSm5PVWRKVEdSRGJUQk1hbEYyWkVkSE1FeEVVWFJPUXpNd1RGVjJURGxEYURCTGFsRnJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору